Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 30 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Жовтень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   
Перегляди статей
1319860
   

Суд зобов’язав продавця відремонтувати поламаний товар і сплатити моральні збитки

Деталі

prava spozh     Полагодити зламаний дитячий візок і сплатити позивачці 500 гривень моральної шкоди змусив суд підприємця з Хмельницького. Раніше чоловік відмовився ремонтувати свій товар, пояснюючи це тим, що начебто сплив гарантійний термін.

Детальніше...

Школярів вчили розрізняти булінг і нейтральні коментарі чи поради

Деталі

shkola7 2     Фахівці системи безоплатної правової допомоги продовжують інформувати школярів про булінг – його види, наслідки, відповідальність за такі дії, а також про способи запобігти цькуванню або ж припинити його.

Детальніше...

Спалювати опале листя шкідливо не лише для здоров’я, але й для гаманця

Деталі

lystya     Конституція України гарантує кожному безпечне для життя і здоров'я довкілля, а значить – кожен має законне право боротися з цим явищем. Тож якщо ви страждаєте від диму – не бійтеся скаржитися у поліцію чи до місцевої влади. Навіть якщо це ваш сусід.

Детальніше...

Профілактичні бесіди зі школярами відбулись у Маківській ОТГ

Деталі

Makiv2     У навчальних закладах Маківської об’єднаної територіальної громади відбулись профілактичні бесіди зі школярами. Перед учнями виступали представники системи безоплатної правової допомоги, правоохоронних органів, місцевої влади і районної лікарні. Мета заходів – запобігання негативним явищам, проявам жорстокості й насильства, поширенню булінгу в дитячих колективах, а також інформування неповнолітніх про їхні права.

Детальніше...

Правопросвітницькі заходи для мешканців громади відбулись у Колибаївці

Деталі

kotg2     Фахівчині Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Задорожна та Ганна Петрик 18 жовтня відвідали село Колибаївку. Про те, як захищати свої права, юристки розповідали у місцевій школі, сільській раді та амбулаторії. 

Детальніше...

Студентам розповіли про законодавчі аспекти взаємодії виборців з політичними партіями та народними депутатами

Деталі

maup3     Лекція з громадянської освіти відбулась у Хмельницькому інституті Міжрегіональної академії управління персоналом. Зі студентами розглянули способи та канали, які використовують обласні осередки політичних сил для комунікації зі своїми виборцями, правові аспекти взаємодії виборців зі своїми представниками у парламенті, а також інструменти участі громадян у прийнятті рішень.

Детальніше...

Кампанія #СтопБулінг триває

Деталі

nvk7 1     Фахівці регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги продовжують інформаційну кампанію #СтопБулінг у навчальних закладах Хмельниччини. Так, днями Ольга Чорна, начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, поспілкувалася з учнями НВК №7 та СЗШ № 15 ім.О.Співачука.

Детальніше...

Студентів ознайомили з роботою системи безоплатної правової допомоги

Деталі

ex maup     У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулися екскурсії для студентів-правників Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

     Майбутнім юристам розповідали, як працює система безоплатної правової допомоги, ознайомлювали з її структурою, результатами діяльності, а також з місією та цінностями.

Детальніше...

У Хмельницькому СІЗО працюватимуть дистанційні пункти доступу до безоплатної правової допомоги

Деталі

sizo2     Співпраця між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та державною становою «Хмельницький слідчий ізолятор» триває уже кілька років і полягає у проведенні правопросвітницьких заходів для персоналу установи та засуджених, індивідуальних консультуваннях з правових питань. А відсьогодні основні напрямки взаємодії визначили ще й у Меморандумі про співробітництво.

Детальніше...

 
   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua