Форма для оцінювання  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Березень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
Перегляди статей
385907
   

Про безоплатну правову допомогу розповіли медичним працівникам

Деталі

DSCN4062    У четвер, 23 березня, заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва зустрілася з персоналом поліклініки № 1 міста Хмельницького.

Детальніше...

«Знати свої права та поважати права тих, хто нас оточує»

Деталі

20170323 085317     Під таким гаслом відбувся правопросвітницький захід для учнів 4-А класу НВК № 6 міста Хмельницького.

Детальніше...

Фахівці центрів з надання БВПД відвідали Райківецьку виправну колонію № 78

Деталі

DSCN4055     У РВК № 78 працівники Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області й Хмельницького місцевого центру з надання БВПД провели робочу зустріч з керівником установи, заняття із особовим складом, а також пояснили засудженим порядок надання безоплатної правової допомоги та проконсультували тих, хто потребував фахових роз'яснень.

Детальніше...

У Хмельницькому СІЗО провели заняття з персоналом

Деталі

сізо3     Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна зустрілася із працівниками Хмельницького слідчого ізолятора.

     Зустріч, яка відбулася у вівторок, 21 березня, стала ще одним правопросвітницьким заходом в рамках домовленості обох установ про спільну роботу.

Детальніше...

У Раді адвокатів Хмельницької області обговорили Стандарти якості надання безоплатної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах

Деталі

DSCN4045     Про критерії оцінювання якості надання безоплатної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах говорили учасники зустрічі в Раді адвокатів Хмельницької області, яка відбулася у четвер, 16 березня.

Детальніше...

Обговорили можливості співпраці з радниками Міністерства соціальної політики з питань ВПО

Деталі

Радник1     Заступник директора Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва та начальник відділу правопросвітництва і взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Ірина Ярусевич зустрілися з радником національного рівня Міністерства соціальної політики з питань ВПО Дмитром Коростельовим та радником Міністерства соціальної політики з питань ВПО у Хмельницькій області Олегом Майданюком. Говорили про необхідність поєднувати зусилля задля забезпечення прав вимушених переселенців.

Детальніше...

Визнання особи недієздатною: підстави та порядок

Деталі

суд2     За яких підстав особу може бути визнано недієздатною? Хто може звертатися із заявою про визнання особи недієздатною, та хто може стати опікуном такої особи? Відповіді на ці питання і приклад вирішення справи з практики адвоката Петра Довгаля, який співпрацює з Хмельницьким місцевим центром з надання БВПД, — читайте у матеріалі.

Детальніше...

Засудженим розповіли про право на безоплатну правову допомогу

Деталі

сізо1     Лекцію для засуджених, які відбувають покарання у Хмельницькому слідчому ізоляторі, провела директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна у вівторок, 14 березня.

Детальніше...

Співпраця з Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності триває

Деталі

освітяни3     Зустрічі  з представниками місцевих органів влади та освітніх закладів області провела заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва у понеділок, 13  березня, на базі Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Хмельницької області. 

Детальніше...

 
   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua