Архів новин  

Травень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 12 гостей та відсутні користувачі

   

Осіб, які фактично не проживали з власником будинку, суд визнав такими, що втратили право користування житловим приміщенням

Деталі

sud     Під час виїзного прийому у одному із сіл Старокостянтинівського району до фахівців місцевого центру звернувся громадянин, який просив призначити йому адвоката, щоб у судовому порядку визнати осіб, які проживали разом з ним, такими, що втратили право користування житлом. Як пояснив чоловік, він мав намір розпорядитися житловим будинком, однак перешкоджала реєстрація в будинку інших осіб, які фактично з ним не проживали.

Детальніше...

Мешканці Сахновець та Самчиків потребували допомоги у питаннях земельного законодавства

Деталі

     24 травня у приміщеннях Сахновецької та Самчиківської сільських рад відбулися виїзні прийоми громадян. Консультували селян фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — начальник відділу попередньої роботи з клієнтами Віта Сучок та головний спеціаліст відділу взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Евгеній Грабчук.

Детальніше...

Хмельницький район: про організацію роботи виїзного консультаційного пункту домовились з головою Гвардійської сільської об'єднаної територіальної громади

Деталі

IMG 2268     У вівторок, 24 травня, начальник відділу взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Ярусевич побувала у селі Гвардійському Хмельницького району, де зустрілася з головою Гвардійської сільської об'єднаної територіальної громади Тетяною Нетребою та старостами сіл Райківці, Жучківці, Олешківці, Гелетинці,Чабани, Хоминці та Данюки.

Детальніше...

Кам’янець-Подільський місцевий центр підписав меморандум про співпрацю та взаємодію із районним центром зайнятості

Деталі

DSC 0241     23 травня директор Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Максим Ільчишен та юрист Кам’янець-Подільського районного центру зайнятості Тетяна Гоцуляк підписали меморандум про співпрацю та взаємодію.

Детальніше...

Адвокат запобігла незаконному стягненню з поручителя заборгованості за кредитним договором

Деталі

Баєва     Понад 150 тисяч гривень довелося б сплатити жінці, що звернулася до Хмельницького місцевого центру, якби не адвокат Наталія Баєва. Правозахисниця довела, що строк позовної давності для стягнення заборгованості за кредитним договором з поручителя минув, а отже вимагати повернення боргу можна лише від позичальника.

Детальніше...

На Ізяславщині розповідали про безоплатну правову допомогу та надавали правові консультації

Деталі

IMG 1193     У селі Ліщанах працівники Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели прийом мешканців будинку-інтернату для громадян похилого віку та обговорили можливості співпраці з головою сільради.

Детальніше...

У Старокостянтинові провели семінар для осіб з інвалідністю, що перебувають на обліку в місцевому центрі зайнятості

Деталі

20160518 111157     Головний спеціаліст відділу попередньої роботи з клієнтами Старокостянтинівського місцевого центру з надання вторинної безоплатної правової допомоги Ірина Вовнянко взяла участь у семінарі для громадян, які перебувають на обліку в Старокостянтинівському міськрайонному центрі зайнятості та мають інвалідність.

Детальніше...

Шепетівка: представникам виконавчої влади розповіли про створення бюро правової допомоги

Деталі

IMG 1147     Директор Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бузиль взяв участь у апаратній нараді Шепетівської районної державної адміністрації, яку провів голова райдержадміністрації В'ячеслав Петров. На нараді були присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районних підрозділів центральних органів виконавчої влади. 

Детальніше...

У Хмельницькому відбулася зустріч із новообраними старостами об’єднаних територіальних громад

Деталі

20160517 142631     У вівторок, 17 травня, директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григорій Гоцький провів тематичну зустріч «Про систему безоплатної правової допомоги» із новообраними старостами об’єднаних територіальних громад Хмельницького та Волочиського районів, які підвищують свою кваліфікацію у обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткотермінового семінару «Практичні аспекти професійної діяльності старост об’єднаних територіальних громад області».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Виїзний прийом на базі Красилівського районного відділу ДВС
  2. Адвокат домігся скасування постанови слідчого про закриття кримінального провадження
  3. Новації у галузі юстиції – тема круглого столу у Хмельницькому інституті ім. Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України (МАУП)
  4. У Кам'янці-Подільському про конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги розповіли викладачам та студентам коледжу ПДАТУ
  5. Питання соціальної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, обговорили у Кам'янці-Подільському
  6. Шепетівський місцевий центр з надання БВПД: зустрічі з посадовцями та виїзний прийом у Ізяславі
  7. Про безоплатну вторинну правову допомогу розповідали мешканцям Новоушицького та Дунаєвецького районів
  8. Законодавство про безоплатну правову допомогу роз'яснили представникам органів місцевої влади та місцевого самоврядування
  9. Старокостянтинівщина: селянам надавали правові консультації
  10. У Славуті провели семінар для учасників АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості
   
   
   
   
   

Project

 DNA 219x116

koord c

Digest banner

   
   

ATO banner

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.09.2015, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1378 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel Microsoft Excel 2013 logo.svg


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом


Форми моніторингу - Стандарти якості

у кримінальному процесі на стадії затримання особи за підозрою у вчиненні злочину та/або надання допомоги особі, до якої як запобіжний захід обрано тримання під вартою

у кримінальному процесі на стадії досудового розслідування

у кримінальному процесі на стадії суду першої інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду апеляційної інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду касаційної інстанції

у кримінальному процесі при проведенні окремої процесуальної дії


   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua