Форма для оцінювання  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
604114
   

Фахівці системи БПД захищатимуть аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю

Деталі

stop riders     На виконання Доручення Міністра юстиції України від 09.08.2017 №102/1/48-17, задля забезпечення якісного та повноцінного захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидкого та ефективного реагування на будь-які незаконні дії, що мають на меті протиправне захоплення їхнього майна, та оперативного надання безоплатної правової допомоги Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області повідомляє: упродовж серпняжовтня 2017 року на території Хмельницької області працюватиме група фахівців у точках  доступу до системи безоплатної правової допомоги.

Графік  роботи мобільних точок доступу можна переглянути тут.

Детальніше...

Рішенням Уряду буде удосконалено умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання БВПД

Деталі

7 28 iСьогодні, 9 серпня, на засіданні Уряду України прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (від 9 серпня 2017 р. № 575), що удосконалює механізм проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), зокрема через спрощення процедури відбору адвокатів у рамках конкурсу.

Детальніше...

Уряд прийняв постанову, спрямовану на забезпечення належних умов оплати праці фахівців системи БПД

Деталі

19269272 303Сьогодні, 9 серпня, на засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 р. № 552» (від 9 серпня 2017 р. №581), реалізація якої дозволить забезпечити належний рівень оплати праці фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, привести умови оплати праці працівників системи надання БПД у відповідність до поточних соціально-економічних умов.

Детальніше...

Робота із засудженими потребує спільних зусиль

Деталі

бпд1     Сьогодні, 3 серпня, під головуванням в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Нелі Продан, за участі директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталії Стьопіної та начальника Хмельницького центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України підполковника внутрішньої служби Андрія Шкраби відбулась робоча зустріч.

Детальніше...

Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної вторинної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі

Деталі

бпд      Зміни до Державного бюджету України на 2017 рік, схвалені Верховною Радою України 13 липня та підписані Президентом України 1 серпня, передбачають, зокрема, збільшення обсягу фінансування системи безоплатної правової допомоги. Це зумовлено зростанням у поточному році більш ніж учетверо кількості щомісячних звернень за безоплатною правовою допомогою порівняно з 2016 роком, та, відповідно, більш ніж двократним зростанням кількості випадків представництва адвокатами інтересів громадян, які належать до вразливих категорій, у цивільних та адміністративних справах. Сьогодні, 02 серпня, зазначений Закон України опублікований в офіційній газеті Верховної Ради "Голос України", отже зазначені зміни наберуть чинності завтра - 03 серпня 2017 року.

Детальніше...

Правова допомога для ВПО та учасників АТО — тема зустрічі з представником ОБСЄ

Деталі

зустріч71    У четвер, 27 липня, керівниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна зустрілася зі спостерігачем Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Деяном Георгіевскі. Розмовляли переважно про те, як в регіоні забезпечено право учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб на безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

Майже 13 тисяч громадян звернулися до центрів з надання БВПД Хмельниччини у першому півріччі 2017 року

Деталі

прес1     У середу, 26 липня, на базі Хмельницького місцевого центру з надання БВПД відбулась прес-конференція за підсумками роботи управління юстиції та системи безоплатної правової допомоги в Хмельницькій області. Про здобутки за півроку представникам місцевих ЗМІ розповіли начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, директор Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Наталія Стьопіна, заступник начальника ГТУЮ у Хмельницькій області з питань державної реєстрації - начальник управління державної реєстрації Світлана Лисюк та начальник відділу примусового виконання рішень управління Державної виконавчої служби ГТУЮ у Хмельницькій області Ігор Пещанюк. 

Детальніше...

Горе-матір визнали такою, що втратила право користування житлом

Деталі

Петрунькова     Особа, яка зареєстрована у житловому приміщенні, може спричинити неприємності для інших мешканців оселі навіть тоді, коли фактично там не проживає уже тривалий період. Це вкотре доводить історія клієнтки Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Вирішити проблему допомогла начальниця відділу представництва місцевого центру Тетяна Петрунькова.

Детальніше...

Правова допомога учасникам АТО — один із пріоритетів роботи центрів з надання БВПД

Деталі

АТО2     Найчастіше учасники АТО потребують допомоги для вирішення земельних питань, однак нерідко звертаються за юридичними консультаціями з інших видів права — про це говорили під час зустрічі з координатором центру допомоги учасникам АТО.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua