Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Вересень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Перегляди статей
1277871
   

Юристи вивчали зміни до порядку призначення житлових субсидій та основні аспекти медичної реформи

Деталі

navch1     На базі Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся семінар з підвищення кваліфікації працівників регіонального та місцевого центрів, а також фахівців бюро правової допомоги, підпорядкованих місцевому центру.

     У якості спікерів на семінарі виступили представники територіальних органів соцзахисту, охорони здоров’я та представниця Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Детальніше...

Причини та наслідки булінгу обговорили зі школярами в Старокостянтинові

Деталі

ZOSH4 1     У межах інформаційної кампанії #СтопБулінгфахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з колегою із  Старокостянтинівського районного відділу державної  реєстрації актів цивільного стану організували лекцію для  учнів  8-10 класів ЗОШ  І-ІІІ ст. №4 на тему: «Булінг: причини, наслідки, запобігання та відповідальність». Захід відбувся 20 вересня.

Детальніше...

Майбутнім юристам розповіли, як працює система безоплатної правової допомоги

Деталі

2     Інформаційну годину для першокурсників коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету, які навчаються на відділенні «Право», провели 19 вересня у Кам’янці-Подільському юристки місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Аліна Задорожна та Анна Петрик.

Детальніше...

Фахівці регіонального центру проведуть навчання для працівників підрозділів поліції

Деталі

sn1     У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області відбулась зустріч з представником Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Юрієм Сніберком.

Детальніше...

Які правові наслідки має визнання особи безвісно відсутньою

Деталі

bezvisty     Попри трагічність для рідних і близьких, ситуація, коли людина зникає безвісти, має ще й юридичний аспект: відсутність особи може порушувати права інших людей, або ж виникає потреба забезпечити права самої зниклої особи, наприклад, майнові. Для таких випадків у законодавстві України створено інститут визнання особи безвісти відсутньою.

     Про порядок визнання людини безвісно відсутньою та правові наслідки такого рішення суду розповідають юристи Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Зупинимо булінг разом!

Деталі

bul3     Щоб зупинити цькування дітей однолітками у навчальних закладах, докладати зусиль мають усі – батьки, вчителі, психологи та, безумовно, правозахисники. У цьому переконана фахівчиня Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, юристка Ольга Чорна, яка уже не вперше спілкується з дітьми на тему булінгу. Бесіда з восьмикласниками, яку організували з ініціативи Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, відбулась 12 вересня у Хмельницькій СЗШ № 15 ім.О.Співачука.

Детальніше...

Про доступ до правової допомоги для суб'єктів пробації домовилися у Хмельницькому

Деталі

probatsia     Директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григорій Гоцький і начальниця відділу правопросвітництва та взаємодії із суб'єктами надання безоплатної вторинної правової допомоги Ірина Бляхарська зустрілися з начальником Хмельницького міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» у Хмельницькій області підполковником внутрішньої служби Андрієм Даніловим, щоб обговорити надання правової допомоги суб’єктам пробації.

Детальніше...

У Старокостянтинові військовослужбовцям роз’яснили порядок отримання безоплатної правової допомоги

Деталі

v2     У п’ятницю, 7 вересня, начальниця відділу правопросвітництва та взаємодії   з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксана Балясна зустрілася з військовослужбовцями Старокостянтинівського гарнізону, щоб пояснити їм, як безкоштовно отримати правничу допомогу.

Детальніше...

Правова допомога поруч: на Хмельниччині понад 30 тисяч громадян скористалися послугами бюро правової допомоги

Деталі

pres konf4 06.09.2018   Два роки тому, 1 вересня 2016 року, в Україні розпочали роботу 432 бюро правової допомоги, розташовані у невеликих містах та селищах. У Хмельницькій області запрацювали 17 бюро. У такий спосіб вдалося забезпечити мешканцям цих населених пунктів доступ до гарантованої Конституцією України безоплатної правової допомоги.

     Упродовж двох років на Хмельниччині понад 30 тисяч осіб звернулися по допомогу до бюро, з них майже дві тисячі громадян для вирішення своїх правових проблем скористалися послугами адвокатів за державний кошт.

Детальніше...

 
   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua