Архів новин  

Вересень 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
   

На сайті 10 гостей та відсутні користувачі

   
   

До уваги адвокатів! Круглий стіл “Актуальні питання надання безоплатної вторинної правової допомоги”

Деталі

uvaga2     Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги організовують семінар для адвокатів на тему: “Актуальні питання надання безоплатної вторинної правової допомоги ”.

     У програмі заходу — обговорення питань щодо виконання адвокатами контрактів про надання безоплатної вторинної правової допомоги, організації виконання доручень з надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах та підготовки актів про надання БВПД та додатків до них, а також щодо якості оформлення адвокатами документів на оплату послуг за надання безоплатної вторинної правової допомоги, зокрема оформлення витрат, пов’язаних з наданням безоплатної вторинної правової допомоги.

     Захід відбудеться 28 вересня 2016 року у залі засідань Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 2 поверх.

     Початок семінару об 11 год 00 хв.

     Запрошуємо до участі адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу!

 

Спостерігач ОБСЄ ознайомився з діяльністю центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють на Хмельниччині

Деталі

P1030380     Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна зустрілася зі спостерігачем Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Деяном Георгіевскі. Темою розмови стало надання безоплатної правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їхніх сімей та внутрішньо переміщеним особам.

     У зустрічі, яка відбулася 21 вересня, також взяли участь директор Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Григорій Гоцький і начальники відділів місцевого центру Людмила Адамчук та Ірина Ярусевич.

Детальніше...

Про ефективну комунікацію та підготовку планів роботи місцевих центрів говорили у Хмельницькому

Деталі

20160916 095758     Фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області провели семінар-тренінг для інтеграторів місцевих центрів. До участі також запросили працівників, відповідальних за ведення сторінок місцевих центрів у соціальних мережах.

Детальніше...

Кам'янеччина: виїзні прийоми та зустрічі з представниками влади провели фахівці місцевого центру

Деталі

DSC 0017     Зустрічі з представниками влади та виїзні прийоми громадян провели працівники Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги під час об'їзду населених пунктів, розташованих на території обслуговування центру.

Детальніше...

Виїзний прийом на Деражнянщині: як оформити спадщину та створити громадську організацію

Деталі

20160914 101239     А також порядок отримання субсидії на тверде паливо та матеріальної допомоги інваліду І групи — це неповний перелік питань, з якими до фахівців Деражнянського бюро правової допомоги зверталися мешканці села Городища під час роботи мобільного пункту консультування.

Детальніше...

Куди звертатися, щоб захистити порушені права?

Деталі

Волочиськ     Інформування мешканців територіальних громад про можливість отримати правові послуги, спрямовані на реалізацію та захист прав і свобод людини, одне із завдань центрів з надання безоплатної  вторинної правової допомоги, адже громадяни повинні не тільки добре знати свої права, але й розуміти, куди слід звертатися, щоб їх захистити.

Детальніше...

Тренінг для місцевих посадовців провели працівники Теофіпольського бюро правової допомоги

Деталі

     Працівники відділу «Теофіпольське бюро правової допомоги» Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — начальник Людмила Кобера та головний спеціаліст Тетяна Віркун — провели тренінг з посадовими особами та депутатами Теофіпольської селищної ради на тему: «Відчуження земельних ділянок: проблеми та шляхи їх вирішення». Участь у заході взяли представники юридичної служби Теофіпольської районної ради, відділу Держгеокадастру у Теофіпольському районі, посадові особи та депутати Теофіпольської селищної ради.

Детальніше...

Юридична консультація. Визнання права власності на земельну частку (пай)

Деталі

paj     Цивільно-правові відносини щодо визнання права власності на земельну частку (пай) регулюються такими нормативно-правовими актами, як Земельний кодекс України, Указ Президента України «Про порядок паювання земель, переданих у колективну власність сільськогосподарським підприємствам і організаціям», від 08 серпня 1995 року, Закон України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)».

Детальніше...

Адвокат відновив порушені права учасника бойових дій

Деталі

люблінський     За дорученням Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокат Олександр Люблінський допоміг учаснику бойових дій скасувати незаконний наказ про звільнення з роботи та стягнути з роботодавця середній заробіток за час вимушеного прогулу в сумі понад 43 тис. грн.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Справедливе покарання: 200 годин громадських робіт призначив суд чоловікові за спричинення легких тілесних ушкоджень
  2. Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні № 17
  3. Чоловіка, який ухилявся від участі у вихованні дитини, суд позбавив батьківських прав
  4. Юридична консультація. Встановлення додаткового строку для прийняття спадщини
  5. На Хмельниччині урочисто відкривали бюро правової допомоги
  6. У Теофіполі та Волочиську запрацювали бюро правової допомоги
  7. Консультували мешканців Миролюбного
  8. Віньковецьке бюро правової допомоги готове приймати перших відвідувачів
  9. Посадовців Теофіпольщини запросили до участі у засіданні круглого столу в бюро правової допомоги
  10. Суд зобов'язав Міністерство оборони України розглянути заяву особи про призначення та виплату одноразової грошової допомоги
   
   
   
   
   

Project

 DNA 219x116

koord c

Digest banner

   
   

ATO banner

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.09.2015, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1378 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel Microsoft Excel 2013 logo.svg


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом


Форми моніторингу - Стандарти якості

у кримінальному процесі на стадії затримання особи за підозрою у вчиненні злочину та/або надання допомоги особі, до якої як запобіжний захід обрано тримання під вартою

у кримінальному процесі на стадії досудового розслідування

у кримінальному процесі на стадії суду першої інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду апеляційної інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду касаційної інстанції

у кримінальному процесі при проведенні окремої процесуальної дії


   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua