Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1156757
   

Адвокат домігся перерахунку пенсії свого клієнта

Деталі

pensiya1     Завдяки адвокатові чоловік з інвалідністю внаслідок війни зміг довести, що Головне управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області безпідставно відмовило йому в перерахунку пенсії.

Детальніше...

Розпочато реєстрацію адвокатів на участь у тренінгах з розвитку soft skills

Деталі

Uvaga news     Координаційний центр з надання правової допомоги запрошує адвокатів, які залучені до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у тренінгах з розвитку навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів, які відбудуться протягом липня-вересня 2018 року.

Детальніше...

Комунікаційні навички допоможуть поліпшити інформування громадян про правову допомогу в Україні

Деталі

09.07.2018   zystrich direktoriv (4)     Директори Регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) з усіх областей України мали нагоду покращити знання з публічної комунікації та інформування громадян про можливості, які надає система безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Аліменти: порядок стягнення, розмір, терміни виплати

Деталі

alimentu     Згідно з положенням Сімейного кодексу України мати й батько мають рівні права та обов`язки щодо дитини, незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Розірвання шлюбу між батьками, проживання їх окремо від дитини не впливає на обсяг їхніх прав і не звільняє від обов’язків щодо дитини.

     Батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.

     Аліменти можуть перераховувати в добровільному порядку, а можуть — за рішенням суду.

Детальніше...

Витрати на відрядження мають бути відшкодовані

Деталі

vidr     До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка Д., якій при звільненні не компенсували витрат на відрядження. Завдяки діям юриста місцевого центру суд зобов’язав роботодавця виплатити колишній працівниці заборговані кошти.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №36

Деталі

logodagest 1     Вийшов 36-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
     У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж червня 2018 року: про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, головні події та підсумки, а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД, новини партнерів, випуски програм циклу «Гена Справедливості».

Переглянути випуск №36

Детальніше...

Фінансові зобов’язання держави перед адвокатами за надання безоплатної правової допомоги будуть виконані у повному обсязі

Деталі

koshty     Уряд підтримав ініціативу Міністерства юстиції щодо перерозподілу видатків та збільшення обсягу фінансування системи безоплатної правової допомоги. Такі потреби обумовлені суттєвим зростанням кількості звернень українців по правову допомогу та, відповідно, зростанням кількості випадків представництва адвокатами та фахівцями системи інтересів громадян у судах.

Детальніше...

У Хмельницькому представники системи БПД зустрілися зі спостерігачами ОБСЄ

Деталі

obse 25.06.2017     У понеділок, 25 червня, представники системи безоплатної правової допомоги на Хмельниччині зустрілися зі спостерігачами Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Для спостерігача Деяна Георгіевскі це уже третій візит до центру.

     Традиційно говорили про те, як в регіоні забезпечено право учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб на безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

У Кам’янці-Подільському консультували військовослужбовців

Деталі

vk1     Одразу два дистанційні пункти консультування організували цього тижня для військовослужбовців працівники Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зверталися до юристів переважно з питаннями про пільги військовослужбовцям та членам їхніх сімей, право на безоплатний проїзд, отримання земельних ділянок учасниками АТО та іншими.

Детальніше...

 
   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua