Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
978032
   

У Самчиках громадянам надавали консультації з правових питань

Деталі

samchyky3     Як перерахувати пенсію працюючому пенсіонеру, прийняти спадщину чи нотаріально оформити заповіт, який порядок державної реєстрації земельної ділянки в державному земельному кадастрі – з такими запитаннями зверталися до юристів підопічні Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів.

Детальніше...

Юристка домоглася внесення змін до актового запису про шлюб батьків своєї клієнтки

Деталі

Matushchak1     Фахівчиня Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслана Матущак домоглася внесення змін до актового запису про шлюб.

     До Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка А. із заявою про надання їй правової допомоги для визнання неправомірними дій Хмельницького міського відділу державної реєстрації Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області щодо відмови внести зміни до актового запису про шлюб.

     Представляти інтереси клієнтки в суді доручили Руслані Матущак, заступниці начальника відділу представництва Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (довіреність від 11.10.2017 року).

Детальніше...

У Кам’янці-Подільському провели семінар для адвокатів

Деталі

seminar 14.03.2018 2     Cемінар для адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги, відбувся 14 березня у Кам’янець-Подільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Темою заходу стали нововведення, що стосуються оплати праці адвокатів.

Детальніше...

Право на спадщину довели в суді

Деталі

Красняк     Через помилку в свідоцтві про народження чоловікові відмовили у видачі документів про право на спадщину за законом після смерті матері. Відновити справедливість допомогла адвокатка Людмила Красняк, призначена у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Адвокат захистив право потерпілого від кримінального правопорушення на відшкодування шкоди

Деталі

Фото Спеціальний     Потерпілою у кримінальному процесі може бути визнано фізичну особу, якій було завдано моральної, фізичної або майнової шкоди. Правами потерпілого особа починає користуватися або з моменту подання заяви про вчинення кримінального правопорушення щодо неї або ж моменту подання заяви про залучення її до провадження у якості потерпілого.

Детальніше...

Патрульним пояснили порядок інформування регіонального центру про затримання осіб

Деталі

trening3     27 лютого, на виконання домовленостей робочої зустрічі представників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Управління забезпечення прав людини Національної поліції України, що відбулась напередодні, директорка регіонального центру Наталія Стьопіна та начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Топольницька взяли участь у фінальному тренінгу для працівників патрульної поліції м. Хмельницького та області на базі тренінгового центру Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.

Детальніше...

На часі – правова освіта мешканців громади

Деталі

pedrada3     Сприяти підвищенню рівня правової освіченості громадян – таке завдання ставлять перед собою фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, відвідуючи трудові колективи та спільноти, спілкуючись з представниками територіальної громади Хмельницького.

Детальніше...

Альтернативою оренді землі може бути емфітевзис

Деталі

emphithevzys     В українському законодавстві термін «емфітев­зис» пояснюється як стро­ко­ве чи без­стро­ко­ве, плат­не чи бе­зо­плат­не пра­во ко­ри­с­ту­ван­ня чу­жою зе­мель­ною ділян­кою для сільсько­го­с­по­дарсь­ких по­треб, що мо­же відчу­жу­ва­тись або ус­пад­ко­ву­ва­тись.    

Детальніше...

Що змінилося у нарахуванні аліментів

Деталі

alymenty     Аліменти – це необхідне відрахування, яке є важливим для забезпечення дитині комфортних умов проживання, допоки їй не виповниться 18 років. Зміни, що відбулися в 2017 році у сімейному законодавстві, внесли деякі корективи до нарахування, стягнення та сплати аліментів.

Детальніше...

 
   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua