Форма для оцінювання  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Травень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   
Перегляди статей
462152
   

Як уникнути телефонного шахрайства - тема зустрічей у Летичеві

Деталі

viber image4     Сьогодні мобільний телефон став основним засобом зв’язку для різних категорій населення України. Безумовно, цей винахід значно спростив наш побут, проте для багатьох мобільний телефон став, чи може стати, причиною неприємних ситуацій, пов'язаних із шахрайством: від хвилювання за близьких, які нібито потрапили в халепу, до втрати коштів з банківських карток. На гачок зловмисників зазвичай потрапляють люди, які нічого не знають про телефонне шахрайство та як від нього уберегтися. Найчастіше це особи старшого віку та діти. Зменшити цей ризик можна завдяки масовому поширенню інформації.

Детальніше...

Про безпеку в Інтернеті говорили зі школярами Летичівщини

Деталі

viber image1 2     Захистити дітей від небезпек віртуального простору - мета правопросвітницьких заходів у навчальних закладах Летичівщини, які провели фахівці Хмельницького місцевого центру з надання БВПД, Летичівського бюро правової допомоги та служби у справах сім’ї Летичівської РДА.

Детальніше...

Увага! Змінено адреси електронної пошти центрів з надання БВПД!

Деталі

mailШановні клієнти, партнери, колеги!

Зверніть увагу, що електронні адреси центрів з надання БВПД області змінено. Актуальні контакти розміщено на сайті регіонального центру в розділах "Контакти", "Місцеві центри", "Команди центрів" (Регіональний центр з надання БВПД у Хмельницькій області, Кам'янець-Подільський МЦ, Старокостянтинівський МЦ, Хмельницький МЦ та Шепетівський МЦ).

Про основні норми бюджетного законодавства у сфері бухгалтерського обліку говорили у регіональному центрі

Деталі

семінар3     У понеділок, 22 травня, в Регіональному центрі з надання БВПД у Хмельницькій області відбувся семінар для працівників відділів фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку місцевих центрів на тему: “Дотримання бюджетного законодавства у сфері бухгалтерського обліку та узагальнення практики перевірки актів надання безоплатної вторинної правової допомоги”.

Детальніше...

Як налагодити ефективну взаємодію між слідством і системою БПД - навчання у ГУНП в Хмельницькій області

Деталі

навчання2     У суботу, 20 травня, директор Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Наталія Стьопіна виступила перед слідчими області, щоб пояснити особливості взаємодії слідства з регіональним центром та захисниками під час здійснення досудового розслідування кримінальних проваджень.

Детальніше...

На Хмельниччині центри з надання БВПД співпрацюватимуть з органами з питань пробації

Деталі

пробація1     Співпраця полягатиме в обміні інформацією, що має значення для обвинуваченого, проведенні спільних заходів, поширенні друкованих матеріалів про безоплатну правову допомогу і реалізацію досудової пробації. Відповідної домовленості досягли у п'ятницю, 19 травня, під час зустрічі у Хмельницькому міськрайонному відділі з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Вирішити правові питання допоможуть у місцевих центрах з надання БВПД

Деталі

CKLiYsFcSuQ     У повсякденному житті кожного з нас виникає багато питань, для вирішення яких необхідні правові знання. Безумовно, знати все неможливо. Пояснити, куди звертатися, щоб отримати безкоштовну допомогу з правових питань, одне із завдань місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

На Летичівщині налагоджували співпрацю з сільськими активістами

Деталі

viber image12     Зі створенням бюро правової допомоги в 2016 році фахова юридична допомога, безумовно, стала значно ближчою до мешканців Летичівщини. Однак можливість жителів району скористатися послугами бюро, отримати правову консультацію чи допомогу адвоката значною мірою залежить від співпраці бюро із органами місцевого самоврядування, громадськими організаціями, активістами сільських громад.

Детальніше...

У Головному управлінні статистики у Хмельницькій області говорили про безоплатну правову допомогу

Деталі

20170516 090740     Зустріч заступниці директора Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Олени Варфоломєєвої з трудовими колективами Головного управління статистики у Хмельницькій області та його територіальних підрозділів відбулась у вівторок, 16 травня.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua