Форма для оцінювання  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 15 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Квітень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Перегляди статей
422577
   

Як вберегтися від шахрайства — тема зустрічі з членами УТОСу в Хмельницькому

Деталі

20170420 115228     Стати жертвою шахрайства може кожен, однак люди з інвалідністю через власну вразливість і довірливість зазвичай частіше потрапляють у тенета аферистів. Щоб уникнути таких ситуацій, працівники різних державних інституцій — поліції, Пенсійного фонду України, системи безоплатної правової допомоги — роз'яснюють цій категорії осіб, як розпізнати ошуканців та куди звертатися, якщо лихо все ж трапилося.

Детальніше...

Робочий візит до Шепетівської виправної колонії №98: як реалізувати право засуджених на безоплатну правову допомогу

Деталі

20170420 095917     Відповідно до українського законодавства особи, засуджені до відбування покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі, мають право на безоплатну правову допомогу. Фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, виїжджаючи до місць відбування покарань, забезпечують засудженим можливість реалізувати це право.

Детальніше...

У системі БПД відтепер доступне дистанційне навчання для фахівців, які працюють з клієнтами

Деталі

e learning     Із 18 квітня 2017 року в системі безоплатної правової допомоги в Україні запроваджено дистанційний навчальний курс «Робота з клієнтом», який розроблено на основі практики надання БПД та реальних потреб у навчанні, досліджених у результаті опитування фахівців місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Курс розроблено насамперед для працівників бюро правової допомоги та відділів правової інформації та консультацій місцевих центрів. Разом із тим, навчання доступне й іншим працівникам системи БПД та усім фахівцям поза системою, які працюють із людьми та/або цікавляться питаннями надання послуг, орієнтованих на потреби клієнтів.

Детальніше...

Наша колега потребує допомоги у боротьбі з недугою!

Деталі

yulia kramatorsk     Наша колега, фахівчиня Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юлія Усова, потребує дороговартісної медичної допомоги. У Юлії виявили папілярний рак щитоподібної залози із метастазами. Діагноз (переглянути) потребує якомога швидшого оперативного втручання, адже, за словами медиків, якщо не зволікати з операцією, то шанси на повне видужання дуже великі. Після операції, яка запланована вже в травні, також потрібно буде пройти курс хіміотерапії та іншого необхідного лікування.

     Юлія та її родина дуже потребують допомоги у зібранні необхідних для лікування коштів.

Просимо усіх небайдужих допомогти!

Номер карти у ПриватБанку для перерахунку коштів: 
5168 7572 6573 7504 (Усова Юлія Володимирівна), або

5168 7572 1756 5789 (Усова Ніна Анатоліївна, мама Юлії)

Внутрішній аудит

Деталі

   Шановні адвокати!

   З 18.04.17 по 28.04.17 у Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області працівниками Координаційного центру з надання правової допомоги проводиться внутрішній аудит діяльності установи.

    За наявності звернень та пропозицій запрошуємо адвокатів, які співпрацюють з системою БПД.

    Звертатися за адресою: Хмельницька обл., м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, офіс 222

Лекція для підлітків: як взаємодіяти з поліцією та уникати порушень закону

Деталі

20170412 101122     Студентів Шепетівського коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету запросили на лекцію “Підлітку про поліцію”.

Детальніше...

Понад шість тисяч громадян скористалися послугами центрів з надання БВПД на Хмельниччині у І кварталі 2017 року

Деталі

20170412 110413     Засідання керівної ради директорів регіонального та місцевих центрів з надання БВПД Хмельницької області відбулося у середу, 12 квітня, на базі Хмельницького місцевого центру з надання БВПД.

Детальніше...

Фахівців соціальних служб поінформували про безоплатну правову допомогу

Деталі

P70412 090717     У середу, 12 квітня, в рамках тематичного короткострокового семінару на базі Хмельницького центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій директор Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Григорій Гоцький і начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ірина Ярусевич зустрілися зі спеціалістами центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які опікуються проблемами осіб, що опинилися в складних сімейних обставинах.

Детальніше...

Незаконне звільнення з роботи: як відновити порушені права

Деталі

незаконне звільнення     Як діяти, якщо вас незаконно звільнили з роботи, розповідає Яна Олексюк, головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua