Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 50 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1350391
   

Завдяки кваліфікованим діям адвоката встановлено справедливість - додаткову угоду до договору оренди землі визнано недійсною

Деталі

dogovir minДо Шепетівського місцевого центру з надання БВПД звернулася жінка з метою відновлення свого порушеного права на роспорядження земельною ділянкою, яка належить їй на праві власності.

Детальніше...

Працівники Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги здійснили робочий візит до Шепетівської виправної колонії №98

Деталі

   1  9 листопада працівники Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги - начальник відділу правової інформації та консультацій Святослав Футій та начальниця відділу представництва Олена Шевчук провели робочу зустріч з начальниками відділень соціально-психологічної служби ШВК №98.

Детальніше...

Реалізація домовленостей для отримання якісної безоплатної правової допомоги суб’єктами пробації

Деталі

3Протягом робочого тижня фахівці центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги активно виконували домовленості діючого Меморандуму про співпрацюта спільного плану дій від 17 вересня 2018 року.

Детальніше...

Чужих дітей не буває

Деталі

   БартишВІ на сайт Завдяки професійній правовій допомозі директора Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Валентина Бартиша суд зобов’язав боржника сплатити кошти - заборгованість та пеню за прострочення сплати аліментів на утримання дітей.

Детальніше...

Булінг — це не круто!

Деталі

школа 1В рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту “Я МАЮ ПРАВО!” працівники Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали Самчинецьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, де для учнів 9-10 класів провели лекцію на тему: “ Булінг — це не круто!”.

Детальніше...

Фахівці центру розповіли про спадкування суб’єктам пробації

Деталі

     3Сьогодні, 5 листопада, фахівчині Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели правопросвітницький захід та забезпечили роботу дистанційного пункту на базі Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Хмельницькій області.

Детальніше...

Актуальна тема у новому форматі

Деталі

bul3     Багатим на правопросвітницькі заходи для учнів хмельницьких шкіл виявився цей тиждень. Говорили здебільшого про булінг, зокрема кібербулінг. А щоб школярі краще розуміли проблему, фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області використовують нові форми та методи для інформування молоді. 

Детальніше...

Суд зобов’язав продавця відремонтувати поламаний товар і сплатити моральні збитки

Деталі

prava spozh     Полагодити зламаний дитячий візок і сплатити позивачці 500 гривень моральної шкоди змусив суд підприємця з Хмельницького. Раніше чоловік відмовився ремонтувати свій товар, пояснюючи це тим, що начебто сплив гарантійний термін.

Детальніше...

Школярів вчили розрізняти булінг і нейтральні коментарі чи поради

Деталі

shkola7 2     Фахівці системи безоплатної правової допомоги продовжують інформувати школярів про булінг – його види, наслідки, відповідальність за такі дії, а також про способи запобігти цькуванню або ж припинити його.

Детальніше...

 
   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua