Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 16 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
300260
   

З приводу подання актів

Деталі

Шановні адвокати!

Відповідно до листа Координаційного центру № 29-49 від 16.01.2017 р. роз’яснюємо наступне: 01 січня 2017 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 21 грудня 2016 року № 1048 ”Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України  від 17 вересня 2014 р. № 465 та Методика обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”.

В Міністерстві юстиції України на розгляді знаходиться проект наказу “Про внесення змін до форми акта надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатків до нього”.

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та місцеві центри прийматимуть акти надання безоплатної вторинної правової допомоги із розрахунками керуючись вищевикладеними змінами.

У зв’язку з цим повідомляємо, що при визначенні значення коефіцієнта подання адвокатом акта (Кзвіт), не враховується період з дня набрання чинності Постановою до дня офіційного оприлюднення відповідного наказу Мінюсту.

У Шепетівці відбувся семінар для працівників поліції

Деталі

20170113 083242     У п'ятницю, 13 січня, директор Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бузиль провів робочу зустріч з начальником Шепетівського відділу поліції Головного управління національної поліції в Хмельницькій області Василем Шкіндюком. Під час зустрічі обговорили можливості співпраці, зокрема поширення дільничими інспекторами інформації про безоплатну правову допомогу серед жителів міста Шепетівки та Шепетівського району.

Детальніше...

Адвокат у судовому порядку домігся визнання права власності своєї клієнтки на спадкове майно

Деталі

Сітніков     Після закінчення шестимісячного терміну з часу відкриття спадщини дружина померлого звернулася до нотаріуса із заявою про право на спадщину за законом, однак отримала письмову відмову у вчиненні нотаріальної дії з підстав відсутності документа, що підтверджує право власності на приміщення. Адвокат Андрій Сітніков, призначений у Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у судовому порядку довів право власності своєї клієнтки на спадкове майно.

Детальніше...

Фахівець місцевого центру довела право клієнта неплатоспроможного банку на відшкодування коштів за вкладами

Деталі

Матущак     Головний спеціаліст відділу представництва Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслана Матущак домоглася включення громадянина до загального реєстру вкладників ПАТ «Банк Михайлівський», які мають право на відшкодування коштів за вкладами за рахунок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Детальніше...

Особливості спадкування за законом та черги спадкування

Деталі

спадкування     Чимало клієнтів звертається до Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за роз'ясненнями щодо особливостей спадкування. Яким чином відбувається спадкування за законом та кому належить першочергове право на спадщину? Розповідає Ірина Школьнік, головний спеціаліст відділу правової інформації та консультацій Шепетівського місцевого центру.

Детальніше...

Працівники Регіонального центру з надання БВПД обговорили зміни у законодавстві

Деталі

навчання1     Директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна провела навчання із працівниками центру щодо змін, внесених до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Обговорили також зміни до Положення про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Більше незахищених суспільних груп отримують доступ до БПД: Президент підписав закон, який вносить зміни до ЗУ "Про безоплатну правову допомогу"

Деталі

P pr     Сьогодні, 03 січня, Петро Порошенко підписав Закон України «Про Вищу раду правосуддя», як повідомляє офіційне інтернет-представництво Президента України. Цим документом, зокрема, внесені зміни до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» в частині розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

Детальніше...

У Хмельницькому обговорили плани роботи на 2017 рік

Деталі

КР     Керівники регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Хмельницької області  та фахівці Координаційного центру з надання правової допомоги у форматі Skype-бесіди проаналізували регіональний план надання безоплатної правової допомоги на 2017 рік.

Детальніше...

Центри з надання БВПД Хмельниччини та обласна служба зайнятості об'єднують зусилля

Деталі

30.12.16 2     Останній робочий день 2016 року в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області був багатим на важливі події, однією з яких стало підписання Меморандуму про співпрацю з обласним центром зайнятості. Документом визначено напрями спільної роботи, зокрема затверджено графік проведення консультацій у центрах зайнятості Хмельниччини.

Детальніше...

 
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 04.05.2016, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1450 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом


Форми моніторингу - Стандарти якості

у кримінальному процесі на стадії затримання особи за підозрою у вчиненні злочину та/або надання допомоги особі, до якої як запобіжний захід обрано тримання під вартою

у кримінальному процесі на стадії досудового розслідування

у кримінальному процесі на стадії суду першої інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду апеляційної інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду касаційної інстанції

у кримінальному процесі при проведенні окремої процесуальної дії

 

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Райони роботи адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування адвокатів -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua