Консультували мешканців Миролюбного

Деталі

Логотип РЦ Хмельницький     У вівторок, 30 серпня, працівники Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги — головний спеціаліст відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Євгеній Грабчук та начальник відділу правової інформації та консультацій Віта Сучокпровели виїзний прийом громадян в приміщенні Миролюбненської сільської ради, що у Старокостянтинівському районі.

Детальніше...

Віньковецьке бюро правової допомоги готове приймати перших відвідувачів

Деталі

IMG 2907     Заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва взяла участь у розширеній колегії Віньковецької райдержадміністрації, яка відбулася 30 серпня під головуванням очільника адміністрації Віталія Лелюка, та відвідала бюро правової допомоги, розташоване за адресою: вул. Котляревського, 29, смт Віньківці.

Детальніше...

Посадовців Теофіпольщини запросили до участі у засіданні круглого столу в бюро правової допомоги

Деталі

136     У понеділок, 29 серпня, начальник Теофіпольського бюро правової допомоги начальник Людмила Кобера та головний спеціаліст бюро Тетяна Віркун провели засідання круглого столу «Безоплатна правова допомога – захист індивідуальних прав».

Детальніше...

Суд зобов'язав Міністерство оборони України розглянути заяву особи про призначення та виплату одноразової грошової допомоги

Деталі

Свірневська     Завдяки професійним діям адвоката Наталії Свірневської суд визнав протиправною бездіяльність Міністерства оборони України та зобов'язав розглянути заяву особи про призначення та виплату одноразової грошової допомоги.

Детальніше...

У Білогір'ї анонсували відкриття бюро правової допомоги

Деталі

20160826 101614     Фахівці Шепетівського місцевого центру з надання БВПД розповіли про відкриття бюро правової допомоги депутатам Білогірської районної ради та провели прийом громадян.

Детальніше...

Адвокат допоміг матері повернути відібрану в неї дитину

Деталі

люблінський     За дорученням Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги адвокат Олександр Люблінський допоміг матері повернути дитину, яку у неї відібрали за рішенням суду без позбавлення її батьківських прав.

Детальніше...

На Хмельниччині розпочинають роботу бюро правової допомоги

Деталі

IMG 2890     З 1 вересня в Україні офіційно розпочинають роботу понад 400 бюро правової допомоги. Бюро є відокремленими підрозділами (відділами) місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. На Хмельниччині діятиме 17 бюро — у Волочиську, Теофіполі, Білогір'ї, Ізяславі, Славуті, Нетішині, Красилові, Полонному, Ярмолинцях, Городку, Чемерівцях, Віньківцях, Деражні, Летичеві, Старій Синяві, Дунаївцях та Новій Ушиці. У них кожен зможе отримати безоплатну первинну правову допомогу — правову інформацію та консультації, а також скористатися онлайн-сервісами Міністерства юстиції України.

Детальніше...

Фахівці Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД ділилися досвідом з новопризначеними колегами

Деталі

1     Нараду і практичні заняття з новопризначеними працівниками бюро правової допомоги провели у Кам’янець-Подільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги провели у Старокостянтинові

Деталі

20160823 112825     23 серпня в приміщенні Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся навчальний семінар для працівників Красилівського та Теофіпольського бюро правової допомоги. Провів захід в.о. директора Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Петлюк. Поради і рекомендації новим колегам надавали фахівці місцевого центру.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Адвокат домігся визнання протиправною відмови управління Пенсійного фонду України щодо призначення пільгової пенсії
  2. Вітаємо!
  3. АНОНС. Прес-конференція “Посилення правової спроможності громад Хмельниччини через діяльність бюро правової допомоги”
  4. Низку виїзних прийомів громадян провели працівники Старокостянтинівського місцевого центру з надання БВПД
  5. У Шепетівці відбувся семінар для новопризначених працівників бюро правової допомоги
  6. Адвокат захистив право клієнтки на землю
  7. Спільний виїзний пройом превели у Летичівському районі представники системи БПД, управління юстиції та органів місцевої влади
  8. Правова допомога для вирішення повсякденних питань: з 1 вересня розпочинають роботу бюро правової допомоги
  9. Порядок призначення одноразової грошової допомоги для переселенців
  10. Юридична консультація. Примусове зняття з реєстрації особи
   
   
   
   
   

Project

 DNA 219x116

koord c

Digest banner

   
   

ATO banner

   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (оновлено 01.09.2015, додано можливість вибору мінімальної зарплати 1378 грн., а також опис П1 для цивільних/ адміністративних справ):

для всіх версій Excel Microsoft Excel 2013 logo.svg


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Форми розрахунків розміру винагороди адвоката за надання БВПД:

з моменту набрання чинності наказом Мін'юсту від 30.04.2015 № 634/5

Завантажити форми архівом

до моменту набрання чинності вказаним наказом

Завантажити форми архівом


Форми моніторингу - Стандарти якості

у кримінальному процесі на стадії затримання особи за підозрою у вчиненні злочину та/або надання допомоги особі, до якої як запобіжний захід обрано тримання під вартою

у кримінальному процесі на стадії досудового розслідування

у кримінальному процесі на стадії суду першої інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду апеляційної інстанції

у кримінальному процесі на стадії суду касаційної інстанції

у кримінальному процесі при проведенні окремої процесуальної дії


   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua