Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
Перегляди статей
1122504
   

Зустріч з майбутніми правниками відбулась у юридичній клініці ХУУП

Деталі

юрклініка4     Партнерство центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги з юридичними клініками вищих навчальних закладів — це водночас і можливість здобути практичний досвід для студентів-правників старших курсів, і спосіб забезпечити доступ до правової допомоги більшій кількості людей.

 

     Регіональний центр з надання БВПД у Хмельницькій області та Хмельницький місцевий центр з надання БВПД у цьому напрямку наразі співпрацюють з двома вишами — Хмельницьким інститутом ім. Блаженнішого Володимира, Митрополита Київського і всієї України (МАУП) та Хмельницьким університетом управління та права (ХУУП).

     Зокрема, остання зустріч з представниками юридичної клініки, що діє при МАУП, відбулась 30 березня. А 25 травня такий захід провели у юридичній клініці ХУУП "ЦПІК", яку очолює Мирослава Гарієвська.

юрклініка1юрклініка2юрклініка3

     Перед третьокурсниками юридичного факультету  університету управління та права виступили заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва і начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Ірина Ярусевич.

     Майбутнім правникам розповіли, як працює система безоплатної правової допомоги, яким чином відбувається призначення адвокатів для захисту та представництва інтересів громадян у суді, в яких випадках функцію представництва виконують штатні юристи центрів тощо. Крім того, студенти цікавилися можливістю працевлаштування у системі безоплатної правової допомоги.

     Відповівши на запитання студентів, Олена Варфоломєєва запросила їх до співпраці з центрами з надання БВПД і наголосила на необхідності скеровувати до центрів людей, які потребують допомоги адвоката. 

 *   *   *

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області розташований за адресою: м. Хмельницький, вул. Свободи, 70, офіс 222, тел. 0382 720-149, 720-169.

Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги розташований за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 2 поверх, тел. (0382) 65-77-88.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua