Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
Перегляди статей
1122498
   

У Кам'янці-Подільському відбулося навчання для працівників місцевого центру

Деталі

навчання2     У понеділок, 29 травня, у Кам’янець-Подільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулося навчання для працівників.

     На що слід звертати особливу увагу, фахівцям різних підрозділів центру розповів Сергій Дрелінський, начальник відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

     Під час заходу розглянули кілька блоків питань, що стосувалися діяльності різних відділів місцевого центру. Зокрема з Тетяною Петруньковою, начальницею відділу представництва, Аліною Задорожною, начальницею відділу правової інформації та консультацій, керівницями бюро правової допомоги Катериною Помазовою (смт Чемерівці) та Тетяною Шалигіною (смт Дунаївці) говорили про якість надання правових консультацій відвідувачам, підготовку позовних заяв, здійснення представництва інтересів клієнтів у суді.

навчання3

     Планування і організація правопросвітницьких заходів, підготовка і проведення бесід на правову тематику з різними аудиторіями - такі теми порушив Сергій Дрелінський, аналізуючи роботу бюро і відділу правопросвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги, який очолює Вадим Пархоменко.

     Відтак із Валентином Бартишем, заступником директора Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД, й Іриною Плахотнік, начальницею відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами, обговорили питання, що стосуються оплати праці адвокатів, типові помилки, яких припускаються адвокати та працівники місцевих центрів при оформленні та прийнятті актів. Проаналізували також результати аудиту, який нещодавно відбувся у регіональному центрі, та причини виявлених порушень.

 *   *   *

     Нагадаємо, що Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою:  вул. Пушкінська, 44, тел. (03849) 5-01-59, 5-01-62. Правову допомогу можна отримати також у бюро правової допомоги, які є відділами місцевого центру:

Дунаєвецьке бюро правової допомоги — м. Дунаївці, вул. Шевченка, 83 а, тел. (03858) 2-02-78, 2-00-44.

Чемеровецьке бюро правової допомоги — смт Чемерівці, вул. Центральна, 28, тел. (03859) 2-01-27, 9-17-67.

Новоушицьке бюро правової допомоги — смт Нова Ушиця, вул. Українська, 28, тел. (03847) 2-22-75, 2-19-73.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua