Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 20 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
Перегляди статей
1125353
   

Суд зобов'язав підприємство звільнити земельну ділянку від неправомірно встановленого обладнання

Деталі

Liublinskyi     Адвокат Олександр Люблінський, призначений у Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довів, що публічне акціонерне товариство незаконно встановило обладнання на ділянці його клієнтки.

     До Шепетівського місцевого центру з надання БВПД звернулась клієнтка, яка є інвалідом І-ї групи, з проханням допомогти їй усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою, яку отримала у власність ще 2011-го року.

     У 2013 році публічне акціонерне товариство без погодження з власницею ділянки та всупереч рішенню сільської ради, відповідно до якого ПАТ надано дозвіл виготовити проект землеустрою щодо відведення для обслуговування трансформатора іншої земельної ділянки, встановило електротрансформатор та опори, які його обслуговують, на земельній ділянці клієнтки центру.

     На неодноразові звернення власниці земельної ділянки про порушення її прав представники підприємства зазначали, що встановили обладнання відповідно до рішення сільської ради. Однак це не відповідало дійсності.

     Втративши надію вирішити питання в позасудовому порядку, жінка звернутися до Шепетівського місцевого центру з надання БВПД. Захищати права та інтереси клієнтки у суді призначили адвоката Олександра Люблінського (доручення № 2204-0000046 від 07.02.2017 року).

     Вивчивши матеріали справи та зібравши необхідні докази, адвокат підготував позов, в якому просив зобов'язати відповідача за власний рахунок звільнити належну позивачці земельну ділянку від електротрансформатора, електричних опор, дротів живлення, а відтак засипати ями від електричних опор та усунути сліди коліс техніки.

     У судовому засіданні адвокат довів неправомірність встановлення обладнання відповідачем, надавши державний акт про право власності на земельну ділянку, рішення сільської ради та листи — відповіді відповідача на звернення позивачки.

     Взявши до уваги наведені адвокатом аргументи та докази, 14.04.2017 р. Шепетівський міськрайонний суд вирішив позовні вимоги задовольнити в повному обсязі: зобов'язати відповідача усунути перешкоди в користуванні позивачкою належною їй земельною ділянкою, звільнивши вказану земельну ділянку від електричного трансформатора, електричних опор з дротами живлення, а також привести її у попередній стан.

*   *   *

     Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру  з надання БВПД або у бюро правової допомоги

     Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.

     Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

     Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75. 

     Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутський райони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua