Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1156762
   

Правова допомога учасникам АТО — один із пріоритетів роботи центрів з надання БВПД

Деталі

АТО2     Найчастіше учасники АТО потребують допомоги для вирішення земельних питань, однак нерідко звертаються за юридичними консультаціями з інших видів права — про це говорили під час зустрічі з координатором центру допомоги учасникам АТО.

     У п'ятницю, 21 липня, заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва і начальниця відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання первинної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Ірина Ярусевич зустрілися з координатором центру допомоги учасникам АТО Володимиром Шрубковським.

АТО1

     Олена Варфоломєєва наголосила, що з початку цього року, відколи було внесено зміни до Закону України “Про безоплатну правову допомогу”, учасники АТО звертаються до центрів не лише з питань їх соціального захисту, а з будь-яких.

     За словами Володимира Шрубковського, наразі учасників бойових дій найбільше непокоїть проблема виділення їм земельних ділянок, оскільки через новації у законодавстві процедура загальмувалася.

     Нагадаємо, що понад рік тому представники центрів з надання БВПД Хмельниччини та центру допомоги учасникам АТО підписали договір про співпрацю та взаємодію і відтоді спільно надавали всебічну допомогу учасникам АТО, зокрема під час роботи мобільного консультаційного пункту. 

 *   *   *

     Нагадаємо, що на базі Центру допомоги учасникам АТО (м. Хмельницький, вул. Свободи, 70) за вимогою працює мобільний консультаційний пунктОтримати детальну інформацію та висловити свої побажання щодо роботи пункту можна за телефонами: Хмельницький місцевий центр з надання БВПД — (0382) 65-77-88; центр допомоги учасникам АТО — (0382) 65-90-70, (067) 380-50-65. 

     Щоденно, крім вихідних, косультують у Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: м. Хмельницький, вул. Соборна, 75, 2 поверх, тел. (0382) 65-77-88.

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua