Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1156757
   

Спільне завдання — забезпечити право засуджених на безоплатну правову допомогу

Деталі

ЗВК3     Про порядок звернення осіб, які відбувають покарання, по правову допомогу та вимоги до складання заяв про надання такої допомоги говорили у Замковій виправній колонії № 58.

     У середу, 27 вересня, головний спеціаліст відділу моніторингу діяльності місцевих центрів Регіонального центру з надання БВПДу Хмельницькій області Сергій Ференс та начальник відділу правової інформації та консультацій Шепетівського місцевого центру з надання БВПД Святослав Футій зустрілися з начальником Замкової виправної колонії № 58 Олександром Новосядловим та його заступником із соціально-виховної та психологічної роботи Олександром Сопронюком. Під час бесіди йшлося про організаційні питання щодо надання безоплатної правової допомоги особам, які відбувають покарання в колонії.

ЗВК1

     Сергій Ференс наголосив на необхідності дотримуватися порядку звернення засуджених до Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області та зазначив, що право цієї категорії осіб на безоплатну правову допомогу закріплено у відповідному законі, скористатися таким правом засуджені можуть насамперед через письмове звернення до регіонального центру та під час індивідуальних консультацій з фахівцями регіонального і місцевих центрів, які періодично відвідують колонію.

     Із вимогами до складання заяв про надання безоплатної вторинної правової допомоги особами, які відбувають покарання, керівництво колонії ознайомив Святослав Футій, вказавши на необхідність поінформувати про це засуджених.

     Учасники робочої зустрічі погодились, що без тісної співпраці та взаємодії центрів з надання БВПД та колонії, неможливе якісне  забезпечення прав осіб, засуджених до позбавлення волі, на отримання безоплатної правової допомоги.

*   *   *

     Нагадаємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області розташований за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 0382 720-168, 720-169. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua