Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   
Перегляди статей
1401552
   

Студенти дізналися, як забезпечується право осіб на безоплатну правову допомогу

Деталі

хууп екс     Упродовж двох днів, 4 та 5 грудня, в межах Всеукраїнського тижня права, в Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги приймали гостей – майбутніх правників, студентів Хмельницького університету управління та права й Хмельницького інституту Міжрегіональної академії управління персоналом.

     Молодих людей знайомили із принципами роботи системи безоплатної правової допомоги, її місією та цінностями, розповідали про структуру системи, результати діяльності.

     Екскурсії для студентів провела заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва.

     Вона розповіла молодим людям, що на Хмельниччині працюють регіональний та чотири місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які працюють у Хмельницькому, Кам'янці-Подільському, Старокостянтинові та Шепетівці, а також 17 бюро правової допомоги, розташовані у райцентрах краю. Відтак показала, як організовано роботу в регіональному центрі, зокрема, як відбувається інформування центру про затримання осіб та призначення адвоката.

екскурсія3

екскурсіяХУУП 1

     Принагідно Олена Варфоломєєва поінформувала майбутніх колег про всеукраїнський проект Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», який спільно реалізовують органи юстиції та системи безоплатної правової допомоги.

     «Оскільки назагал рівень правової грамотності мешканців України невисокий, то проект має на меті поширення знань про те, яким чином реалізувати та захистити свої права у повсякденному житті», – зазначила заступниця директора регіонального центру.

*   *   *

     Нагадаємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області розташований за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 0382 720-168, 720-169. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua