Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   
Перегляди статей
1401448
   

Завдяки адвокатові жінка зможе отримати спадщину

Деталі

fact     Адвокат Олег Прокоф'єв, який співпрацює зі Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довів факт проживання своєї клієнтки зі спадкодавцем однією сім'єю не менш як п'ять років до часу відкриття спадщини. Тепер жінка може оформити спадкові права.

     До Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жінка з проханням допомогти у оформленні спадщини, до складу якої входить земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Як розповіла клієнтка, вона зверталася до нотаріуса, однак з’ясувалося, що для оформлення спадкових прав їй необхідно в судовому порядку підтвердити факт проживання зі спадкодавцем однією сім'єю до моменту його смерті. 

     У місцевому центрі представляти інтереси клієнтки в суді доручили адвокатові Олегу Прокоф'єва (доручення №106 від 18 серпня 2017 року).

     Відтак адвокат підготував заяву до суду, в якій зазначив, що спадкоємців першої, другої та третьої черг у померлого немає, тому відповідно до статті 1264 Цивільного кодексу України заявниця може бути спадкоємицею четвертої черги при встановленні факту проживання зі спадкодавцем однією сім'єю не менш як п'ять років до дня відкриття спадщини. На підтвердження того, що 1970 року клієнтка вступила у фактичні шлюбні відносини та проживала з чоловіком без реєстрації шлюбу до моменту його смерті, адвокат надав суду відповідні докази.

     За наслідками розгляду справи 20 листопада 2017 року Старокостянтинівський районний суд вирішив задовольнити заяву.

*   *   *

     Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру  з надання БВПД або у бюро правової допомоги

     Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.

     Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

     Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75. 

     Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутський райони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua