Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   
Перегляди статей
1401425
   

На Хмельниччині завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, яких залучатимуть для надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

konkurs     У четвер, 11 січня, на Хмельниччині завершилось інтерв’ювання адвокатів, охочих долучитися до системи надання безоплатної правової допомоги.

     Впродовж 9–12 січня в Україні триває другий етап конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги. На цьому етапі адвокати, які успішно завершили дистанційний курс «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги», проходять індивідуальні співбесіди.

konkurs1

konkurs3

     На Хмельниччині до участі в співбесідах, які проводила спеціально створена комісія під головуванням Наталії Стьопіної, директорки Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, запросили 29 адвокатів. Завершили інтерв’ювання сьогодні, 11 січня.

     Комісія, до складу якої увійшли представники Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, Ради адвокатів Хмельницької області, дисциплінарної палати Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області, ГО «Подільська правова ліга» та Хмельницького університету управління та права, оцінювала адвокатів за такими критеріями, як стаж адвокатської діяльності, наявність або відсутність застосування до адвоката дисциплінарних стягнень, результат проходження дистанційного курсу, мотивація до надання безоплатної правової допомоги, комунікабельність, емоційна врівноваженість, вміння представити приклади надання правової допомоги.

     Адвокати, які пройдуть конкурс, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

*   *   *

     Переглянути Порядок і умови проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений постановою КМУ від 28 грудня 2011 р. № 1362 (у редакції постанови КМУ від 9 серпня 2017 р. № 575).

      Переглянути Порядок і умови укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджені постановою КМУ від 11.01.2012 № 8.

      Переглянути наказ Мін’юсту від 13.11.2017 № 4300/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги».

     Переглянути Порядок оцінювання адвокатів за результатами конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджений наказом Мін’юсту від 13.11.2017 № 3552/5.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua