Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
   
Перегляди статей
1401474
   

Триває співпраця з Управлінням забезпечення прав людини Нацполіції

Деталі

      В понеділок, 26 лютого, директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна та начальниця відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Катерина Топольницька зустрілися з представниками Управління забезпечення прав людини Національної поліції України – Юрієм Сніберком та Ольгою Приходченко.

     Темою розмови стало дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 № 1363 «Про затвердження Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою» працівниками поліції.

     Очільниця регіонального центру Наталія Стьопіна наголосила на необхідності своєчасного інформування центру про затримання осіб, а також звернула увагу на обов'язок керівників територіальних органів та підрозділів поліції щоквартально надавати до регіонального центру з надання БВПД відомостей про кількість переданих та зареєстрованих повідомлень про випадки затримання осіб.

     З огляду на наявність питань щодо процедури звірки відомостей, що стосуються кількості переданих та зареєстрованих повідомлень про випадки затримання осіб, сторони домовилися розробити форми актів звірки та пам'ятки уповноваженої службової особи про порядок інформування регіонального центру про випадки затримання осіб.

     Крім того, задля забезпечення прав затриманих осіб домовились про подальшу співпрацю, зокрема спільну організацію семінарів, навчань для осіб, які наділені безпосередніми повноваженнями щодо здійснення затримань осіб.

*   *   *

     Нагадаємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області розташований за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 0382 720-168, 720-169. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua