Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
Перегляди статей
664982
   

Мобільні пункти консультування: куди звертатися за правовою допомогою

Деталі

DSC 0664     Одним зі способів розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги є організація виїзних консультаційних пунктів. Усі чотири місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють на Хмельниччині, активно практикують виїзди мобільних консультпунктів — як до віддалених населених пунктів, так і до місць перебування людей з обмеженими можливостями, неповнолітніх, інших категорій осіб, яким держава гарантує правову допомогу за бюджетні кошти. У Хмельницькій області діє 45 таких пунктів. Частина з них працює за постійним графіком, а частина — за потребою, коли про необхідність юридичної консультації представники закладів і установ повідомляють у центр, відтак визначаються дата та час роботи пункту.

Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО)

На базі Громадської організації «Учасників АТО» м. Кам’янця-Подільського (м. Кам’янець-Подільський, Майдан Відродження, 1). Працює при потребі1.

На базі Громадської організації «Підтримка інвалідів та учасників АТО» (м. Кам’янець-Подільський, вул. Привокзальна, 30а). Працює при потребі.

Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

На базі Кам’янець-Подільського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (м. Кам’янець-Подільський,). Працює при потребі.

Для інвалідів

На базі Громадської організації «Підтримка інвалідів та учасників АТО» (м. Кам’янець-Подільський, вул. Привокзальна, 30 а). Працює при потребі.

Для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей з неблагополучних сімей

На базі Кам'янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів "Славутинка" Хмельницької обласної ради (м. Кам’янець-Подільський, вул. Лесі Українки, 71). Працює при потребі.

На базі Новоушицької спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (смт. Нова Ушиця, вул. І. Франка, 2). Працює при потребі.

На базі Орининської згальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів Хмельницької обласної ради (Кам’янець-Подільський район, с. Оринин, вул. Леніна,56). Працює при потребі.

Для бездомних осіб

На базі Відділ обліку бездомних громадян Кам’янець-Подільського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Довголіття» (м. Кам’янець-Подільський, вул. Івана Франка, 30). Працює при потребі.

Для всіх категорій громадян

На базі Чемеровецького районного управління юстиції (смт. Чемерівці, вул. Центральна, 28).

Мобільний пункт працює кожної другої середи щомісяця з 10.00 до 13.00.

На базі Новоушицького районного управління юстиції (смт. Нова Ушиця, вул. Українська, 28).

Мобільний пункт працює кожний другий четвер щомісяця з 10.00 до 13.00.

На базі Дунаєвецької районної державної адміністрації (м. Дунаївці, вул. 1 травня, 1). Мобільний пункт працює кожний четвертий четвер щомісяця з 10.00

до 11.30.

На базі Дунаєвецької міської ради (м. Дунаївці, вул. Гагаріна, 16).

Мобільний пункт працює кожний четвертий четвер щомісяця з 11.30

до 13.00.

На базі Колибаївської об’єднаної громади (Кам'янець-Подільський р-н, с. Колибаївка, вул. Островського, буд. 2а). Працює при потребі.

На базі Довжоцької сільської ради (Кам'янець-Подільський р-н, с. Довжок, вул. Смірнова, буд. 53). Працює при потребі.

Для інвалідів, одиноких пристарілих громадян, людей з особливими потребами

На базі Мілівецького психоневрологічного інтернату (Кам’янець-Подільський район с. Мілівці, вул. Головна 1). Працює при потребі.

Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, ветеранів праці, людей похилого віку

На базі Кам’янець-Подільської міської організації ветеранів (м. Кам’янець-Подільський, Майдан Відродження, 1). Працює при потребі.

Для людей похилого віку

На базі Китайгородського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (Кам’янець-Подільський район с. Китайгород, вул. Леніна, 7). Працює при потребі.

На базі Довжоцького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (м. Кам’янець-Подільський, вул. Папаніна 78). Працює при потребі.

На базі Черчецького будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (Чемеровецький район с. Черче, вул. Ліщука 90). Працює при потребі.

Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75. 

Для всіх категорій громадян

м. Красилів вул. Театральна, 1 (Приміщення колишнього управління юстиції).

Мобільний пункт працює кожної другої середи місяця з 10:00 до 13:00 год.

смт Теофіполь вул. Б.Хмельницького, 9 (Приміщення колишнього управління юстиції).

Мобільний пункт працює кожного четвертого четверга місяця з 10:00 до 13:00 год.

Для громадян похилого віку та інвалідів

На базі Самчиківського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (Старокостянтинівський район, с.Самчики, пров.Польовий 2). Працює при потребі.

Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу. Працює при потребі.

На базі Базалійського будинку- інтернату для громадян похилого віку та інвалідів (Теофіпольський район, смт. Базалія, вул.Шкільна 24). Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

На базі Вереміївського будинку-інтернату (Красилівський район, с.Вереміївка, вул. Шкільна 2). Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

Для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та жертв насильства в сім'ї

На базі Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Хмельницької обласної ради (Красилівський район смт. Антоніни пл. Леніна, 21). Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

Для осіб, які не можуть самостійно пересуватися

На базі Старокостянтинівської територіальної первинної організації "УТОС" (м.Старокостянтинів, вул. Красовського, 3/4 ). Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

На базі Теофіпольської територіальної первинної організації "УТОС" (смт Теофіполь, вул.Щорса, 2). Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

На базі Старокостянтинівської міськрайонної організації товариства Червоного Хреста України (м.Старокостянтинів, вул.Ессенська, 1). Мобільний пункт працює не рідше одного разу на квартал, за попереднім погодженням з адміністрацією закладу.

Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.

Для ветеранів війни та осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» (в тому числі учасників АТО)

На базі Хмельницького обласного госпіталю ветеранів війни (м. Хмельницький вул. Визволителів, 3). Прийом громадян проводиться кожної останньої робочої п'ятниці щомісяця з 16:00 до 17:00.

На базі Хмельницького центру допомоги учасникам АТО (м. Хмельницький, вул. Свободи, 70). Прийом громадян проводиться кожного другої середи щомісяця з 10:00 до 12:00.

На базі Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці (м. Хмельницький , вул. Перемоги, 7). Прийом громадян проводиться кожного третього вівторка щомісяця з 10:00 до 12:00.

Для всіх категорій громадян

На базі Центру общинної та культурно-масової роботи “Тхія” (“Відродження”) (м. Хмельницький, вул. Кам'янецька,58/1). Працює при потребі.

Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутськийрайони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15. 

Для всіх категорій громадян

м. Славута, вул. Миру, 15. Прийом громадян проводиться кожного першого вівторка щомісяця з 10:00 до 13:00.

м. Нетішин, вул. Незалежності, 12. Прийом громадян заплановано відбудеться 16 серпня 2016 року з 10:00 до 13:00. Детальна інформація за тел. 0689413340.

м. Полонне, вул. Л. Українки, 101. Прийом громадян проводиться кожного другого вівторка щомісяця з 10:00 до 13:00.

м. Ізяслав, вул. Жовтнева, 16-А. Прийом громадян проводиться кожного другого четверга щомісяця з 10:00 до 13:00.

смт Білогір'я, вул. Шевченка, 54. Прийом громадян заплановано провести 23.08.2016 року з 10:00 до 13:00. Детальна інформація за тел. 0689413340.

Для інвалідів, одиноких пристарілих громадян, людей з особливими потребами

Білогірський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Адреса: смт Білогір'я, вул. Миру,1. Працює при потребі.

Ліщанський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Адреса: с. Ліщани, вул. Гагаріна, 6. Працює при потребі.

Полонський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Адреса: с. Полонне, вул. Л. Українки, 199. Працює при потребі.

Старокривинський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів. Адреса: с. Кривин.

Для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах

Ямпільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат. Адреса: смт Ямпіль, вул. Леніна, 30. Працює при потребі.

Берездівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат. Адреса: с. Берездів. Працює при потребі.

Ізяславська спеціальна школа-інтернат І-ІІ ступенів. Адреса: м. Ізяслав, вул Незалежності, 46. Працює при потребі.

Шепетівська спеціалізована школа інтернат І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів. Адреса: м. Шепетівка, пр. Миру, 27. Працює при потребі.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

1Дату та час роботи мобільного консультаційного пункту уточнюйте за телефоном місцевого центру.

   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua