Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 70 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   
Перегляди статей
724595
   

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №29

logodagest     Вийшов 29-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
     У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж останнього місяця 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №29

Детальніше...

Бесіда зі школярами: як розпізнати насильство та куди звертатися по допомогу

школа15 3     Триває співпраця Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області з навчальними закладами міста. Сьогодні, 17 жовтня, у рамках місячника правових знань, який у Хмельницькому триває з 2 до 31 жовтня, начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Ольга Чорна відвідала Хмельницьку спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 15 імені Олександра Співачука, де провела заняття на правову тематику з учнями восьмого класу.

Детальніше...

УГСПЛ досліджує, як працює система безоплатної правової допомоги в області

Рачок     У Хмельницькому відбулась зустріч керівників регіонального та місцевих центрів області зі спеціалістом із моніторингу в проекті “Української Гельсінської спілки з прав людини” (УГСПЛ) Романом Рачком.

Детальніше...

Суд зобов’язав управління праці та соцзахисту населення виплатити переселенці допомогу, у якій їй безпідставно відмовили

Kylabina     До Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася переселенка, якій управління праці та соціального захисту населення Хмельницкої міської ради відмовило у призначенні адресної допомоги як внутрішньо переміщеній особі для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг. Відновити справедливість у місцевому центрі доручили адвокатці Марині Кулабіній (доручення №49 від 06.02.2017 р.).

Детальніше...

У Шепетівці працювали над удосконаленням професійних навичок фахівців місцевого центру та бюро

DSCN0087     У п'ятницю, 6 жовтня, в Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася нарада з працівниками, а також семінар. Участь у заходах взяли директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна, директор Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимир Бузиль, керівники структурних підрозділів місцевого центру, зокрема й бюро правової допомоги.

Детальніше...

Кращих фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги Хмельниччини нагородили до Дня юриста

фото ОДА5     З нагоди професійного свята — Дня юриста — представники центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги отримали почесні відзнаки. Радіємо за колег і зичимо їм подальших успіхів у професійному та особистому житті!

Детальніше...

Правові знання прищеплюємо зі шкільного віку

школа2     Словосполучення “правова свідомість” і “правова освіта” в останні роки набули особливого значення, особливо у контексті шкільної освіти. Суспільство нарешті почало розуміти, що громадянин цивілізованої держави зобов'язаний бути обізнаним у своїх правах та способах їх захисту, і найкраще прищеплювати ці знання змалечку — у школі.

     Зважаючи на це, традицією стала співпраця навчальних закладів міста Хмельницького та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Детальніше...

Чемеровеччина: громадян консультували із земельних питань

антирейдери4     Одним із важливих завдань, яке Мін'юст поставив перед своїми територіальними підрозділами та системою безоплатної правової допомоги, наразі є якісний та повноцінний захист прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі чи урожаю, швидке та ефективне реагування на будь-які незаконні дії стосовно протиправного захоплення їх майна та оперативне надання безоплатної правової допомоги. З цією метою групи фахівців періодично виїжджають у віддалені райони області, зокрема 4 жовтня представники управління юстиції та центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги побували на Кам'янеччині.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua