Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 28 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Серпень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
Перегляди статей
1210055
   

Адвокати домоглися зменшення строку позбавлення волі для своїх підзахисних

02.12     Захисники сімнадцятирічного С. та вісімнадцятирічного Н. переконали апеляційну інстанцію зменшити строк позбавлення волі для своїх підзахисних, вказавши суду на низку пом’якшувальних обставин, які не врахували в суді першої інстанції.

Детальніше...

Як укласти взаємовигідний договір довічного утримання

BABUSYA     Найчастіше юридичних консультацій щодо укладення договору довічного утримання потребують люди похилого віку. На які аспекти слід звернути особливу увагу, укладаючи такий договір, – у консультації юристів Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Адвокат домігся визнання за спадкоємцем права власності на спадкове майно

spad1     Чоловік, який звернувся до Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, через відсутність правовстановлювальних документів не міг оформити спадщину після смерті матері.

     Справу доручили адвокатові, який співпрацює з системою безоплатної правової допомоги. В результаті суд дійшов висновку, що за позивачем слід визнати право власності на вказане майно в порядку спадкування.

Детальніше...

Фахівці системи безоплатної правової допомоги долучаються до інформаційної кампанії #СтопБулінг

acoso escolar 1     Всі діти є клієнтами системи безоплатної правової допомоги, тому правопросвітницька робота серед цієї категорії громадян стане одним з пріоритетів, особливо в питанні протидії булінгу. У межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» Координаційний центр з надання правової допомоги (КЦ) долучається до інформаційної кампанії #СтопБулінг, орієнтованої на дітей та їхніх батьків.

Детальніше...

Клієнтці місцевого центру допомогли зняти арешт з успадкованого майна

spadok     Адвокатка Зінаїда Ніколайчук, яка співпрацює з Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допомогла клієнтці зняти арешт на відчуження з успадкованого від батька майна.

Детальніше...

Сільським мешканцям надавали правничу допомогу та інформували про способи захисту своїх прав

geletyntci     У Гелетинцях консультували громадян з юридичних питань та обговорювали заходи для сприяння доступу мешканцям громади до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Клієнтці місцевого центру допомогли стягнути неустойку за несплату аліментів

borovyk     Начальниця відділу представництва Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександра Боровик домоглася стягнення неустойки за прострочення сплати аліментів.

Детальніше...

Дискусія за кавою: як досягти позитивних змін у житті громадян

liga2     У Хмельницькому представники громадськості та державних структур обговорили пріоритетні напрямки розвитку ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2018-2020 роках. До дискусії за кавою долучилися і представники регіонального та Хмельницького місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua