Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Червень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
   
Перегляди статей
1122517
   

Адвокат домігся справедливої пенсії для свого клієнта

Storozhuk1     Адвокат Юрій Сторожук у суді довів, що збільшення грошового забезпечення поліцейських є безумовною підставою для перерахунку пенсії його клієнтові – колишньому працівникові міліції. 

Детальніше...

Партнерство державних інституцій – запорука дотримання прав та свобод людини

ZVK 1     У Замковій виправній колонії (№58) обговорили основні завдання співпраці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, органів юстиції, регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини та безпосередньо установи виконання покарань. Така взаємодія має на меті захист прав засуджених та підвищення рівня їх правової обізнаності.

Детальніше...

Знаємо права – будуємо міцну громаду!

kvest6     Правовий квест під такою назвою відбувся 14 червня у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва. Організаторами змагання стали представники системи безоплатної правової допомоги, Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» у м. Хмельницькому та бібліотеки.

Детальніше...

Обговорили проблеми, що виникають при наданні безоплатної вторинної правової допомоги потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях

seminar adv14.06.2018 6     У Хмельницькому місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбувся круглий стіл, під час якого з адвокатами обговорили проблемні питання виконання доручень для надання безоплатної вторинної правової допомоги потерпілим і свідкам у кримінальних провадженнях.

Детальніше...

Кам’янець-Подільський: відвідувачів департаменту соцзахисту консультували з правових питань

21     Консультування з актуальних питань організували представниці Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради. Більшість питань стосувалися оформлення та перерахунку субсидії.

Детальніше...

Адвокатка довела неправомірність відмови в наданні статусу учасника бойових дій

tsvigun     Завдяки діям адвокатки з Кам’янця-Подільського суд скасував протиправне рішення комісії Хмельницького обласного військового комісаріату з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій та зобов’язав повторно розглянути документи позивача.

Детальніше...

В Україні стартувала інформаційна кампанія «Безоплатна правова допомога – завжди поруч»

zastavka2     Міністерство юстиції України, Координаційний центр з надання правової допомоги спільно з міжнародними партнерами презентували серію відеороликів та плакатів, які стануть основою інформаційної кампанії про безоплатну правову допомогу в Україні.

Детальніше...

Завершився другий етап конкурсу адвокатів

konkyrs advokativ2     У Хмельницькому завершився другий етап конкурсу з відбору адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної вторинної правової допомоги. До індивідуальних співбесід комісія запросила 11 претендентів.

Детальніше...

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua