Форма для оцінювання  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Червень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
   
Перегляди статей
517234
   

Семінар у прокуратурі Хмельницької області: про порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги іноземцям та особам без громадянства

 1     У вівторок, 20 червня, керівниця Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Наталія Стьопіна взяла участь у навчально-методичному семінарі «Міжнародно-правове співробітництво у кримінальному провадженні – дотримання міжнародних договорів та КПК України під час виконання процесуальних дій, екстрадиції, перейняття кримінального провадження». Організатором заходу стала прокуратура Хмельницької області.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні - випуск №25

logodagest     Вийшов 25-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж травня-червня 2017 року: головні події та підсумки, про розвиток надання правової допомоги в Україні та контекст, статистичні дані, юридичні консультації, а також, традиційно, приклади успішного захисту та представництва у судах в інтересах клієнтів системи БПД, актуальні вакансії у системі, новини партнерів, медіадайджест та ін.

Переглянути випуск №25

Детальніше...

Пенсійна реформа. Як страховий стаж впливатиме на вік виходу на пенсію

пенсійна реформа     У якому віці українці виходитимуть на пенсію після впровадження пенсійної реформи? Відповідь на це питання підготувула Діана Думановська, головний спеціаліст Городоцького бюро правової допомоги.

Детальніше...

Органи системи безоплатної правової допомоги завжди відкриті до співпраці з об’єднаннями громадян

ОСББ 1     Голови ОСББ, адміністрація соціальних гуртожитків, вищих навчальних закладів — це ті люди, які щодня вирішують безліч проблем, зокрема й правового характеру, до них звертаються по консультації та поради. Зрозуміло, що не завжди вони можуть дати вичерпну відповідь, особливо коли йдеться про юридичні питання. Заради цьому може співпраця з центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Регіональний центр та відділ з питань пробації уклали Меморандум про співпрацю

пробація меморандум3     У понеділок, 19 червня, в Регіональному центрі з надання БВПД у Хмельницькій області підписали Меморандум про співпрацю з Хмельницьким міськрайонним відділом з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України.

Детальніше...

У Старокостянтинові керівники місцевого центру з надання БВПД та міськрайонного відділу пробації підписали договір про співпрацю

1      Договір передбачає проведення спільних інформаційно-просвітницьких заходів для підвищення рівня правових знань населення, соціалізації засуджених та надання їм правової допомоги.

Детальніше...

Хмельницький місцевий центр з надання БВПД та БФ “Хесед Бешт” продовжують активну співпрацю

IMG 3756     У вівторок, 13 червня, відбулась зустріч начальника відділу правопросвітництва та взаємодії із суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Ірини Ярусевич із менеджером зі зв’язків з громадськістю Хмельницького благодійного фонду "Хесед Бешт” Людмилою Шварцман. Під час зустрічі йшлося про подальший розвиток співпраці, яка успішно триває уже другий рік.

Детальніше...

Адвокат довів, що надання права на шлюб відповідає інтересам неповнолітньої заявниці

Storozhuk1     Теофіпольський районний суд Хмельницької області вирішив, що реєстрація шлюбу відповідатиме інтересам заявниці та інтересам її майбутньої дитини.

Детальніше...

   
   
   
   
   

Для переміщених  

   
   
   

Учасникам АТО  

   
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів (Відповідно до редакції ПКМУ №465, що діє з 01.01.2017.
Оновлено 01.03.2017: виправлено помилку для стадії [ЗЗ] у разі, якщо стороною обвинувачення подавалася апеляційна скарга на ухвалу суду про обрання більш м'якого запобіжного заходу, ніж тримання під вартою, або відмову в обранні запобіжного заходу)
:

для всіх версій Excel


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | admin@ legalaid.gov.ua