Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
   
Перегляди статей
1615078
   

Багатодітним сім’ям держава гарантує право на пільги

Деталі

bagatoditni     В Україні багатодітні сім’ї мають право на пільги. Щоб їх отримати, необхідно засвідчити свій статус відповідним посвідченням. Як одержати посвідчення та які саме переваги воно гарантує, пояснюють юристи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Детальніше...

Правові консультації можна отримати жестовою мовою

Деталі

18.04.2019 woman     З листопада минулого року особи з вадами слуху отримали можливість звернутися до контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги номером 0 800 213 103 та отримати консультації та роз’яснення з правових питань. Для цього потрібно встановити на планшеті спеціальний додаток – перекладач жестової мови ConnectPRO.

Детальніше...

Школярі подорожували до Країни Рівності

Деталі

shkola 24 1 18.04.2019     Третьокласники Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №24 разом з юристкою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Ольгою Чорною здійснили подорож до Країни Рівності, де немає булінгу і всі діти поважають права одне одного.

Детальніше...

З бібліотекарями ОТГ обговорили правові потреби громад

Деталі

biblioteka 2 16.04.2019     Юристка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Ольга Чорна стала одним зі спікерів обласного семінару директорів, завідуючих опорними бібліотеками об’єднаних територіальних громад області «Місце бібліотеки в об’єднаній територіальній громаді: виклики та перспективи», який упродовж трьох днів, 15-17 квітня, відбувався в Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці.

Детальніше...

Консультували засуджених, що перебувають на обліку в органах пробації

Деталі

probatsia 2 17.04.2019     Засудженим, які перебувають на обліку в Хмельницькому міськрайонному відділі філії Державної установи «Центр пробації», надавали правові консультації та роз'яснювали їхні права.

Детальніше...

Щомісяця до контакт-центру системи БПД надходить 20-30 тис. дзвінків

Деталі

Контакт центр 2019 1квартал 01     За I квартал цього року до єдиного контактного центру системи надання безоплатної правової допомоги надійшло понад 78,5 тис. телефонних дзвінків. Більшість – 55% абонентів – зверталися за правовими консультаціями та з питань, пов’язаних з наданням БПД.

Детальніше...

У Шепетівці відбулися семінари на правову тематику для дітей та дорослих

Деталі

shkola 3 11.04.2018     З учнями Шепетівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №3 говорили на теми булінгу та домашнього насильства, натомість із відвідувачами Шепетівської районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського обговорили правові аспекти відповідального батьківства й основні норми виборчого законодавства.

Детальніше...

Школярам нагадали про необхідність отримати паспорт після досягнення 14-річного віку

Деталі

teofipol pasport 2 12.04.2019     Упродовж тижня фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та його відділів – Теофіпольського і Красилівського бюро правової допомоги провели низку заходів для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Зі школярами говорили про необхідність отримати паспорт громадянина України після досягнення ними 14-річного віку.

Детальніше...

Консультували мешканців Жванецької ОТГ

Деталі

zhvanets 2 10.04.2019     На Кам’янеччині відбувся прийом громадян. Консультації надавали юристка Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та представники органів юстиції Хмельниччини.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Регіональний центр з надання БВПД запрошує на роботу ІT-фахівця та юриста
  2. Кам’янець-Подільський: юристка місцевого центру долучилася до проведення «Тижня відкритих дверей» у Податковому коледжі
  3. Право на охорону здоров’я – одна з ключових гарантій демократичної держави
  4. Затверджені Правила етичної поведінки працівників системи надання БПД
  5. У місцевому центрі військовослужбовцю допомогли вирішити правову проблему
  6. На Шепетівщині довели право клієнтки на спадщину
  7. Адвокат домігся відшкодування моральних збитків, завданих його клієнтці
  8. У Хмельницькому учасникам бойових дій розповіли про інструменти захисту порушених прав
  9. На Шепетівщині прийняли програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню району на 2019-2021 роки
  10. У Старокостянтинові клієнтці місцевого центру допомогли визначити додатковий строк для прийняття спадщини
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua