Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 22 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Липень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
   
Перегляди статей
1725661
   

Як реагувати на порушення виборчого законодавства та захищати права виборців – тренінг для юристів та адвокатів системи БПД відбувся у Хмельницькому

Деталі

trening 1 11.07.2019     Особливості реагування на різні типи виборчих порушень розглянули юристи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати, що співпрацюють з системою БПД, під час навчання, яке провів громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області Володимир Гарієвський.

Детальніше...

Правові питання, з якими можуть зіштовхнутися батьки, обговорили під час семінару в Шепетівці

Деталі

drats 1 07.2019     Семінар в межах інформаційної кампанії «Відповідальне батьківство» провела 10 липня для працівників Шепетівського міськрайонного відділу ДРАЦС юристка Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з очільницею відділу.

Детальніше...

У Хмельницькому обговорили успішний досвід та напрямки співпраці провайдерів правової допомоги

Деталі

Fb2     Форум «Моделі безоплатної правової допомоги: успішний досвід та напрямки співпраці» відбувся 9 липня у Хмельницькому. Як працює в Україні державна система безоплатної правової допомоги, розповіли представники регіонального та місцевого центрів.

     До участі в форумі запросили провайдерів правової допомоги, зокрема і в об'єднаних територіальних громадах Хмельницької області, а також громадських активістів.

Детальніше...

Запрошуємо на навчання щодо виборчих порушень

Деталі

bez imeni 2     Запрошуємо юристів місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокатів, які співпрацюють з системою безоплатної правової допомоги, взяти участь у навчанні щодо виборчих порушень, яке проведе Володимир Гарієвський, громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області.

     Захід відбудеться у четвер, 11 липня, о 10:00 в приміщенні Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою: вул. Соборна, 75, 2 поверх, м. Хмельницький.        .

     Організаторами заходу є Регіональний центр з надання БВПД у Хмельницькій області та громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області.

     Навчання відбудеться в межах Меморандуму про співпрацю від 12.06.2019 року №1328-19, укладеного між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа ОПОРА».

Старокостянтинівщина: працівникам закладів культури пояснювали, як отримати безоплатну правову допомогу

Деталі

Starokost 07.2019     Про право кожного на безоплатну правову допомогу та урядову ініціативу «Чесна платіжка» йшлося під час виробничої наради працівників закладів культури Старокостянтинівщини 4 липня.

Детальніше...

Про право затриманих осіб на безоплатну правову допомогу говорили з хмельницькими правоохоронцями

Деталі

hunp 1 07.2019     З лекцією на тему «Право на безоплатну вторинну правову допомогу в кримінальних провадженнях» перед поліцейськими Хмельницького виступила 5 липня директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна.

     Навчання відбулось в межах додаткового заняття зі службової підготовки.

Детальніше...

У Шепетівці розповідали, як працюватиме ініціатива «Чесна платіжка»

Деталі

chesna platizhka 07.2019     Семінар про впровадження урядової ініціативи «Чесна платіжка» відбувся 3 липня для працівників управління соціального захисту населення Шепетівської районної державної адміністрації.

Детальніше...

У місцевому центрі довели право клієнтки на пенсію держслужбовця

Деталі

bartysh     До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД звернулася жінка з інвалідністю ІІ групи загального захворювання. Клієнтка розповіла, що з 2014 року отримує пенсію по інвалідності відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», а оскільки має понад 25 років стажу держслужбовця, то вважає, що може претендувати на пенсію з інвалідності ІІ групи загального захворювання державного службовця. Проте управління Пенсійного фонду України відмовило їй у переведені на відповідну пенсію.

     Директор місцевого центру довів право клієнтки на пенсію держслужбовця в суді.

Детальніше...

Основні напрямки співпраці закріпили у меморандумі

Деталі

Memorandum Kizaeva 1 01.07.2019     Меморандум про співпрацю підписали 1 липня у Хмельницькому регіональна представниця Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області, керівники регіонального і місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. У документі визначили основні напрямки спільної роботи та заходи, спрямовані на недопущення порушень права на безоплатну правову допомогу.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Клієнтки системи БПД зможуть більше дізнатися про свої права
  2. Клієнтці допомогли довести факт смерті матері на тимчасово окупованій території
  3. Завдяки адвокатці з системи безоплатної правової допомоги жінка зможе отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника
  4. Відпочивали з користю: вихованцям пришкільних таборів розповідали про їхні права й обов’язки
  5. Правовий лекторій для десятикласників: лекції, екскурсії, обговорення
  6. Фахівчиня місцевого центру довела факт належності клієнтці архівної довідки про стаж роботи
  7. Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»
  8. Монітори НПМ відвідали місця несвободи на Хмельниччині
  9. Клієнтці бюро допомогли встановити факт родинних стосунків для оформлення спадщини
  10. Як допомогти постраждалим від домашнього насильства – обговорення в Шепетівці
   
   
   
   

Чесна платіжка  

   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua