Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
Перегляди статей
1662383
   

На Шепетівщині прийняли три програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню

Деталі

programa 23.05.2019     Від початку 2019 року на Шепетівщині прийняли уже три програми правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню на 2019-2021 роки.

     Для реалізації програм, які допоможуть спростити доступ громадян до безоплатної правової допомоги та підвищити рівень їхньої правової обізнаності, з місцевих бюджетів передбачено виділення майже 140 тис. грн.

Детальніше...

У Слобідці-Кульчієвецькій дбали про правову обізнаність громадян

Деталі

slobidka 1 23.05.2019     Підвищити рівень знань мешканців Слобідки-Кульчієвецької про їхні права та надати необхідні юридичні консультації – з такою метою 23 травня юристки Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відвідали село.

Детальніше...

У Судилкові провели семінар для керівників навчальних закладів

Деталі

sudylkiv 2 23.05.2019     Директорам загальноосвітніх навчальних закладів та завідувачам дитячих садків Судилківської об’єднаної територіальної громади роз’яснили питання, пов’язані із реалізацією права на податкову знижку на розвиток дитини, права дитини на аліменти, відшкодуванням витрат на муніципальну няню, а також розповіли про відповідальність за булінг, визначену для всіх сторін конфлікту.

Детальніше...

Зустріч комунікаційної команди системи БПД – нові ідеї та завдання

Деталі

Зустріч 0 20.05.2019     Як краще донести людям інформацію про систему безоплатної правової допомоги? Над цим питанням два дні, 20 та 21 травня, працювали комунікатори та інтегратори регіональних і місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Результат – спільне визначення стратегічних рамок роботи та напрацьовані пріоритети інформаційних кампаній, які проводитиме система БПД цього року. Захід відбувся за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

«Школярі повинні знати» – цикл лекцій для учнів Старокостянтинівщини

Деталі

Starokost 2 15.05.2019     Протягом тижня  фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та його підрозділів – Красилівського й Теофіпольського бюро правової допомоги – виступали з лекціями для учнів загальноосвітніх навчальних  закладів.

Детальніше...

Правові уроки для третьокласників НВО №1: про права дітей і булінг

Деталі

NVO1 2 15.05.2019     Упродовж 14 та 15 травня Ольга Чорна, юристка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, на запрошення педагогів провела правові уроки для учнів третіх класів Хмельницького навчально-виховного об’єднання №1 «Школа – дитячий садок». Тема заходів – протидія булінгу в школі.

Детальніше...

Правопросвітництво – пріоритетний сервіс системи БПД

Деталі

14.05pravo2     Якою має бути правопросвітницька стратегія системи безоплатної правової допомоги? Над цим питанням працювали понад 200 учасників I Всеукраїнського форуму «Право&Свідомість», який проходив 14 травня одночасно у п’яти містах України – Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові.

Детальніше...

Клієнтові допомогли скасувати постанову про визнання його винним у вчиненні адмінправопорушення

Деталі

tsvigun     До Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернувся чоловік, який не погоджувався з постановою Кам’янець-Подільського міськрайонного суду, відповідно до якої його визнали винним у порушенні порядку провадження господарської діяльності та наклали штраф. Адвокатка Таїсія Цвігун, призначена в центрі, домоглася в апеляційній інстанції скасування постанови та закриття провадження.

Детальніше...

Право клієнтки на спадщину визнали в судовому порядку

Деталі

paj     Адвокат Олег Прокоф'єв допоміг клієнтці, яка звернулася до Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, визнати в суді право власності на майновий пай.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua