Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1455722
   

У дискусійному клубі обговорили результати впровадження реформ в Україні

Деталі

reforma1 01.2019     Фахівчині Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області взяли участь у дискусійному клубі «Реформи в Україні: наслідки впровадження». Під час обговорення йшлося також про реформи в галузі юстиції, які спростили доступ вразливих верств населення до безоплатної правової допомоги та забезпечили їхнє право на рівний доступ до правосуддя.

Детальніше...

На Кам’янеччині в День Соборності України провели вуличне інформування

Деталі

Den sobornosti2 2019     Учора, 22 січня, українці відзначили 100-річчя Соборності України. З нагоди цього свята представники Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели вуличне інформування громадян про роботу системи безоплатної правової допомоги та порядку отримання такої допомоги.

Детальніше...

У Хмельницькому завершила роботу комісія з відбору адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

konkurs advokativ5 01.2019     На Хмельниччині завершився другий етап конкурсного відбору адвокатів, яких залучатимуть до надання безоплатної вторинної правової допомоги. Комісія проінтерв’ювала семеро кандидатів, які виявили бажання співпрацювати з системою безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Жінкам роз’яснили законодавство щодо запобігання домашньому насильству

Деталі

seminar1 18.01.2019     У Старокостянтинові відбувся семінар для жінок, які перебувають на обліку в міськрайонній філії Хмельницького обласного центру зайнятості, на тему: «Як запобігти домашньому насильству».

     Про зміни в законодавстві, спрямовані на запобігання домашньому насильству, розповіла юристка Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександра Боровик.

Детальніше...

Про права дитини – у форматі квесту

Деталі

urok kvest 17.01.2019 4     Правовий урок-квест «Права дитини» для третьокласників Хмельницької спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 з поглибленим вивченням німецької мови з 1-го класу провела 17 січня Ольга Чорна, начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Детальніше...

У Шепетівці бговорили зміни в законодавстві, які позначаться на роботі місцевого центру

Деталі

seminar1     У Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги 14 січня відбулися нарада та навчальний семінар для працівників центру та бюро правової допомоги. Під час заходів підбили підсумки роботи центру та розглянули зміни в законодавстві, які позначаться на діяльності центру.

Детальніше...

Інформаційний дайджест системи безоплатної правової допомоги в Україні – випуск №41

Деталі

logodagest 1     Вийшов 41-ий випуск Інформаційного дайджесту системи безоплатної правової допомоги в Україні.
У черговому випуску дайджесту – найважливіші події із «життя» системи безоплатної правової допомоги впродовж грудня 2018 року: статистичні дані, юридичні консультації, головні факти та події, правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО», а також актуальні вакансії у системі, корисні практики в роботі центрів з надання БВПД.

Переглянути випуск №41

Детальніше...

Працюємо задля забезпечення прав іноземців та осіб без громадянства

Деталі

 dms 22.12.2018     Відбулась зустріч представників системи безоплатної правової допомоги, Державної міграційної служби та Нацполіції. Говорили про взаємодію між управліннями Державної міграційної служби та центрами з надання БВПД при затриманні іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше...

До 31 грудня повністю погасять заборгованість перед адвокатами БПД

Деталі

21.12.2018 advokat     До кінця цього року будуть повністю оплачені послуги адвокатів за надання безоплатної правової допомоги. На це додатково виділено з Державного бюджету 42,5 млн грн.

Детальніше...

 
   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua