Чи порушують права людини в Красилові: результати моніторингових візитів до суду та відділу поліції

Деталі

Monitory NPM 2 05.12.2019     Моніторингова група у складі регіональної представниці Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області Оксани Кізаєвої, регіональної координаторки взаємодії з громадськістю в Хмельницькій області Ольги Осередчук та громадського монітора від системи БПД Оксани Банкової відвідала Красилівський районний суд і Красилівський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій області. В результаті візитів виявлено низку порушень, звіти про які будуть скеровані до відповідних органів.

Детальніше...

Мешканців Вишнівчика консультували юристи системи БПД та працівники поліції

Деталі

Vishnivchyk 1 04.12.2019     Виїзний прийом громадян за участі працівників поліції провели 4 грудня юристи Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД на базі Вишнівчицької сільської ради Чемеровецького району.

Детальніше...

У Гвардійському та Малиничах консультували громадян

Деталі

vyizd 1 28.11.2019     Виїзні прийоми громадян відбулися 28 листопада у селах Гвардійському та Малиничах. Роз'яснення з юридичних питань громадянам надавали начальник головного територіального управління юстиції уХмельницькій області Віктор Худняк та юристка Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Мар’яна Пестун.

Детальніше...

Зі школярами - про домашнє насильство

Деталі

NVK 31 1 28.11.2019     25 листопада стартувала щорічна соціальна кампанія «16 днів проти насильства», що має на меті привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та спонукати протидіяти цьому явищу. Юристка Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Ольга Чорна зустрілася зі школярами НВК №7 та НВК №31 міста Хмельницького та поговорила з дітьми про основні ознаки домашнього насильства й способи його подолати.

Детальніше...

Юристи консультували мешканців сіл Старокостянтинівщини, Теофіпольщини та Красилівщини

Деталі

Chernelivka 26.11.2019     Задля розширення доступу громадян до безоплатної правової допомоги на території юрисдикції Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а це Старокостянтинівський, Красилівський та Теофіпольський райони, фахівці місцевого центру та бюро правової допомоги 26 листопада організували мобільні консультаційні пункти.

Детальніше...

Як розпізнати домашнє насильство – круглий стіл зі студентами

Деталі

Nova Ushytsia 1 27.11.2019     Юристка Новоушицького бюро правової допомоги Анастасія Неборецька, а також представники відділення соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новоушицького територіального центру соціального обслуговування й Новоушицького відділення поліції організували та провели круглий стіл "Протидія домашньому насильству". До розмови запросили студентів Новоушицького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

     Захід відбувся на базі Новоушицького районного центру зайнятості 27 листопада.

Детальніше...

Травми через ожеледицю: як компенсувати шкоду

Деталі

Увагао желедиця     Перші морози хоч і дещо забарилися, проте уже завдали клопотів. Падіння і отримані в результаті травми змусили декого з містян звертатися до травмпунктів та витрачати кошти на лікування. Як у таких випадках компенсувати шкоду та гроші, нагадує Ольга Чорна, юристка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Детальніше...

У Кам’янці-Подільському розповідали історії про порушення прав людини та писали листи підтримки в’язням сумління

Деталі

marafon 2     Учні Кам’янець-Подільського ліцею І-ІІІ ст. Хмельницької обласної ради «Славутинка» приєдналися до глобальної правозахисної події – Марафону написання листів. Юристка місцевого центру роз’яснила дітям, які права героїв цьогорічного Марафону було порушено, а також ознайомила ліцеїстів зі статтями Загальної декларації прав людини.

Детальніше...

Адвокат захистив право клієнтки на зароблену пенсію

Деталі

1     Завдяки роботі адвоката, який співпрацює з Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, суд визнав протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області щодо незарахування до стажу клієнтки періодів роботи в районах Крайньої Півночі.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 грудня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua