Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 42 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1919988
   

Адвокат захистив право клієнтки на зароблену пенсію

Деталі

1     Завдяки роботі адвоката, який співпрацює з Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, суд визнав протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області щодо незарахування до стажу клієнтки періодів роботи в районах Крайньої Півночі.

Детальніше...

Поштові витрати для оскарження вироків будуть відшкодовані

Деталі

15.11 p     Кабінет Міністрів України прийняв зміни до Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. На засіданні Уряду 15 листопада прийнята постанова «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. № 465».

Детальніше...

Як працює Старокостянтинівський місцевий центр з надання БВПД: один день з життя центру

Деталі

Havryliuk 3 13.11.2019     Проконсультувати громадян із різноманітних правових питань, провести дієвий правопросвітницький захід та попрацювати над плануванням подальшої діяльності – це лише частина роботи, яку щоденно виконують фахівці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Про один день роботи центру, 13 листопада, – у публікації.

Детальніше...

Семінар про безоплатну правову допомогу та консультування громадян відбулись у Гуменецькій ОТГ

Деталі

humenetska OTH 1 11.2019     Під час візиту до Гуменецької об’єднаної територіальної громади працівниці Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги розповідали мешканцям про право на БПД і надавали юридичні консультації.

Детальніше...

У Хмельницькому зі школярами дискутували, чи потрібно відповідати силою на фізичний булінг

Деталі

litsei 1 11.11.2019     Тематична зустріч «Стоп_булінг» для учнів п’ятих класів Хмельницького ліцею №17 відбулась 11 листопада. До актуального обговорення долучилися понад 100 учнів, а також педагоги. Вкотре аналізували, чому явище булінгу таке поширене сьогодні.

Детальніше...

Семінар про правове виховання молоді провели для бібліотекарів закладів профтехосвіти

Деталі

Biblioteka 1 11.2019     На запрошення партнера – Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва юристка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області взяла участь у семінарі «Правове виховання учнівської молоді засобами бібліотечної роботи» для працівників профтехосвіти Хмельницької області.

Детальніше...

Суд скасував протиправні рішення управління ДМС

Деталі

Goldzitska     Адвокатка Ольга Голдзіцька допомогла клієнтові, громадянину Вірменії, який звернувся до Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, скасувати протиправні рішення управління ДМС про відмову в видачі посвідки на постійне проживання та про скасування дозволу на імміграцію.

Детальніше...

«Муніципальна няня» як альтернатива для безробітних

Деталі

Shepetivka TcentrZainiatosti 2 08.11.2019     Безробітних громадян, які перебувають на обліку в Шепетівському міському центрі зайнятості, запросили до участі в семінарі «Відшкодування витрат на няню для дитини до 3 років». Юристка місцевого центру пояснила учасникам навчання, як працює урядова ініціатива та що необхідно, щоб стати нянею.

Детальніше...

У Хмельницькому апеляційному суді зі школярами обговорювали тему булінгу

Деталі

Syd 1 11.2019     Ще одна зустріч зі школярами відбулася в межах співпраці з Хмельницьким апеляційним судом. Про булінг та відповідальність за його вчинення говорили 6 листопада із учнями 5-го класу Хмельницького колегіуму ім.В.Козубняка. Юристка регіонального центру Ольга Чорна нагадала дітям, що таке булінг, пояснила, чому сьогодні цій проблемі приділяють так багато уваги.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Встановлення пандуса: як зробити будинок комфортним для всіх його мешканців
  2. Протидія булінгу та ґендерна рівність – актуальна бесіда зі школярами в Старокостянтинові
  3. Монітори НПМ обстежили умови перебування дітей у Плужнянській санаторній школі
  4. На Чемеровеччині РДА передала земельну ділянку у власність одразу двом громадянам. Адвокат допоміг відновити справедливість
  5. У Кам’янці-Подільському впроваджуватимуть проєкт «Делегати дитячих прав»
  6. Поважати права інших, відстоювати власні та виконувати свої обов’язки – настанови школярам від фахівчинь системи БПД
  7. Учасникам АТО – про права та гарантії
  8. Права та обов'язки кожного обговорили зі старшокласниками Старокостянтинова
  9. У селі Довжку розповідали про право на безоплатну правову допомогу та консультували мешканців
  10. «Система безоплатної правової допомоги – це одна з найпозитивніших історій в системі Мін’юсту», – Денис Малюська
   
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua