Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   
Перегляди статей
1822257
   

Протидіяти цькуванню закликали студентів та учнів Кам'янця-Подільського

Деталі

buling 6 09.2019     У Кам’янці-Подільському упродовж Всеукраїнського тижня протидії булінгу відбулась низка правопросвітницьких заходів, організованих фахівцями місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та спрямованих на інформування учасників освітнього процесу про відповідальність за вчинення булінгу в навчальних закладах.

Детальніше...

П’ять відеороликів – п’ять історій людей, яким допомогла система БПД

Деталі

photo video     Цього тижня в усіх регіонах України відбудеться презентація відеороликів, в яких розповідаються історії людей, які звернулися за допомогою до системи БПД. Вперше відеоматеріали були представлені на першій Київській міжнародній конференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості». Ролики створені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога».

Детальніше...

На Хмельниччині понад 75 тисяч осіб звернулися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Деталі

preskonf bpd 1 17.09.2019     Упродовж 2015 – І півріччя 2019 року до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які працюють на Хмельниччині, звернулося 75026 осіб, більшість із яких потребувала правових консультацій та роз’яснень законодавства. Про це повідомили під час пресконференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості», яка відбулась у Хмельницькому 17 вересня.

Детальніше...

Адвокатів, які співпрацюють з системою БПД, запрошують на тренінг «Доступ до безоплатної правової допомоги для уразливих до ВІЛ груп населення»

Деталі

навчаня     Координаційний центр з надання правової допомоги та Українська фундація правової допомоги оголошують набір адвокатів, які залучаються до надання безоплатної правової допомоги, мають неупереджене ставлення до вразливих до ВІЛ груп населення (наркозалежні, працівниці/працівники комерційного сексу, люди, які живуть з ВІЛ) та готові до їх захисту, до участі у тренінгу «Кращий доступ до безоплатної правової допомоги для вразливих до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ) груп населення».

Детальніше...

У Хмельницькому ліцеїсти аналізували права та обов’язки дітей і батьків

Деталі

shkola 15 3     У межах правового всеобучу, організованого Хмельницькою обласною бібліотекою для юнацтва, 11 вересня юристки регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели урок на тему сімейних правовідносин та доступу до БПД для учнів 8-го класу Хмельницького ліцею №17 ім. О.Співачука.

Детальніше...

Чому булінг порушує права дитини?

Деталі

Hryhorivska 5     Що таке булінг? Чому він є грубим порушенням прав дитини? Як захиститися від цього явища та до кого звертатися, якщо ти став жертвою булінгу? Які правила можна виокремити у боротьбі з цим негативним явищем та запобіганні йому?

     Відповіді на усі ці запитання дізналися учні 6-8-х класів Григорівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, що на Старокостянтинівщині, 11 вересня від юристок Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марини Цісар та Марії Гаврилюк.

Детальніше...

На Хмельниччині понад 1200 дітей побували на уроках «Я маю право!»

Деталі

urok rc 1     У перший тиждень вересня фахівці та фахівчині регіонального й місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що діють на Хмельниччині, провели 44 тематичних уроки «Я маю право!» для учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Під час цих уроків поглибили свої знання про права дитини 1206 школярів.

Детальніше...

Шепетівка: місцевий центр підписав меморандум з Хмельницькою обласною психіатричною лікарнею №3

Деталі

hopl 1     Пацієнти Хмельницької обласної психіатричної лікарні №3 зможуть отримати правову допомогу безпосередньо в медичному закладі. Це передбачено Меморандумом про співпрацю, який підписали керівники центру та лікарні 10 вересня.

Детальніше...

Суд зобов'язав міграційну службу видати неповнолітньому паспорт у формі книжечки

Деталі

Kazuk 2019     Фахівчиня Теофіпольського бюро правової допомоги Алла Казюк довела в суді протиправність відмови управління Державної міграційної служби України в Хмельницькій області видати неповнолітньому через його релігійні переконання паспорт у формі книжечки. 

Детальніше...

 
   
   
   
   

Чесна платіжка  

   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua