Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 37 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   
Перегляди статей
2150760
   

До уваги відвідувачів сайту

Деталі

Шановні відвідувачі сайту! 

Зверніть, будь ласка, увагу, що з 2020 року розпочав роботу новий офіційний сайт системи безоплатної правової допомоги. Він розміщений за адресою: http://legalaid.gov.ua. 

Новини про те, як працюють центри з надання БВПД та бюро правової допомоги на Хмельниччині, можна читати тут.

Графік чергування адвокатів для забезпечення права на захист затриманих осіб у Хмельницькій області на лютий 2020 року можна переглянути за посиланням - http://bit.ly/37ibZQj.

Система БПД запустила оновлений вебсайт

Деталі

novyj sajt 01     Система надання безоплатної правової допомоги запустила тестову версію нового офіційного сайту зі зручним функціоналом та корисним контентом для усіх категорій користувачів. Оновлений сайт працює за адресою: http://legalaid.gov.ua.

     Новини з Хмельницької області можна читати тут.

Детальніше...

На базі міського центру зайнятості відбулися зустрічі з громадянами, які перебувають у пошуку роботи

Деталі

tcentr zainiatosti 1 12.2019     Семінари для осіб, що перебувають на обліку в Хмельницькому міському центрі зайнятості, провела заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва.

     До участі в заході 2 грудня запросили людей з інвалідністю, які перебувають в пошуку роботи. А на зустріч 12 грудня зібралися різні категорії безробітних громадян.

Детальніше...

Продовжуємо співпрацювати з установою пробації

Деталі

probatsia 2 12.2019     Реалізація права на безоплатну правову допомогу особами, які перебувають на обліку в установах пробації, – основна мета співпраці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Хмельницького міськрайонного відділу філії ДУ "Центр пробації" у Хмельницькій області. Задля досягнення цієї мети систематично відбуваються спільні консультування громадян, навчання для працівників, правопросвітницькі заходи.

Детальніше...

Суд скасував постанову про накладення штрафу на клієнта місцевого центру за порушення ПДР

Деталі

1     Клієнтові Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги допомогли скасувати протиправну постанову про накладення на нього штрафу за порушення Правил дорожнього руху.

Детальніше...

Суд визнав за клієнткою місцевого центру право власності на спадкове майно

Деталі

Гіппіус     Адвокат Олександр Гіппіус, який співпрацює зі Старокостянтинівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, домігся в суді визнання за клієнткою права власності на майно.

Детальніше...

Довели право учасника бойових дій на компенсацію за невикористані дні відпустки

Деталі

borovyk 2     Фахівчиня Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександра Боровик довела в суді, що ненадання учаснику бойових дій додаткової відпустки в особливий період не означає припинення права на неї. Таке право може бути реалізовано шляхом отримання грошової компенсації за невикористані календарні дні. Відтак суд зобов'язав відповідача виплатити грошову компенсацію.

Детальніше...

У Хмельницькому адвокати підвищували кваліфікацію

Деталі

trening 3 16.12.2019     Семінар для адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу, відбувся у Хмельницькому 16 грудня. Тема навчання – «Кримінальний процесуальний кодекс України: застосування крізь призму європейських стандартів». Тренерами виступили адвокат Андрій Мазур та в.о. директора Калуського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, адвокатка Людмила Желізняк.

Детальніше...

У Шепетівці підбивали підсумки роботи за рік, що минає

Деталі

Narada biuro 3 12.2019     Наближення нового року – час, щоб проаналізувати попередні напрацювання та спланувати подальшу роботу. Саме для цього 13 грудня в Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги зібралися працівники центру, зокрема й бюро правової допомоги.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 грудня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua