Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
   
Перегляди статей
1705401
   

Клієнтки системи БПД зможуть більше дізнатися про свої права

Деталі

Posibnyk dovidnyk 1     Бібліотека системи БПД поповнилася посібником «Здоров’я жінок в Україні: права, можливості та рекомендації» та довідником «Організації та заклади, які надають допомогу та консультації для жінок у сфері охорони здоров’я». Підготовка та друк видань здійснені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Клієнтці допомогли довести факт смерті матері на тимчасово окупованій території

Деталі

sudu 24.06.2019     Адвокат, призначений у Шепетівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допоміг клієнтці довести факт смерті матері на тимчасово окупованій території.

Детальніше...

Завдяки адвокатці з системи безоплатної правової допомоги жінка зможе отримувати пенсію у зв’язку з втратою годувальника

Деталі

дацишина     Адвокатка Мирослава Дацишина, яка співпрацює з Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, допомогла своїй клієнтці довести, що жінка перебувала на утриманні сина і з його смертю втратила постійне джерело існування. Відтак клієнтка може претендувати на пенсію у зв’язку з втратою годувальника.

Детальніше...

Відпочивали з користю: вихованцям пришкільних таборів розповідали про їхні права й обов’язки

Деталі

Litnii tabir 8 06.2019     Пізнавальний і цікавий відпочинок організували разом з партнерами працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області для вихованців пришкільних таборів.

Детальніше...

Правовий лекторій для десятикласників: лекції, екскурсії, обговорення

Деталі

photo 1 2019 06 19     Тематичні уроки, бесіди, зустрічі з представниками юридичної спільноти та екскурсії – загалом дев’ять цікавих та різнопланових заходів відбулися за час роботи правового лекторію в ЗОШ №6.

Детальніше...

Фахівчиня місцевого центру довела факт належності клієнтці архівної довідки про стаж роботи

Деталі

borovyk     У Старокостянтинові юристка місцевого центру Олександра Боровик довела в суді, що, попри помилку в написанні по батькові клієнтки, архівна довідка про стаж роботи та заробітну плату належить саме жінці. Тепер клієнтці зможуть призначити справедливу пенсію.

Детальніше...

Запрошуємо до участі в семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги»

Деталі

iurfemШановні юристи та адвокати!

     Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги запрошує працівників системи безоплатної правової допомоги та адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, взяти участь у семінарі-практикумі «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги».

     Семінар-практикум спрямований на презентацію та впровадження застосування методичних рекомендацій «Гендерна дискримінація: ідентифікація та механізм надання правової допомоги», які були затверджені наказом Координаційного центру з надання правової допомоги №33 від 12 березня 2019 року.

     У межах семінару учасники та учасниці поглиблять свої знання щодо поняття гендеру та дискримінації, національного та міжнародного законодавства у цій сфері, а також сформують навички застосування тесту Європейського суду з прав людини на ідентифікацію прямої та непрямої дискримінації при наданні правової допомоги при наданні правової допомоги у сімейних, трудових та кримінальних справах. До кожної справи учасникам та учасницям буде запропоновано алгоритм дій щодо захисту прав постраждалих від гендерної дискримінації.

     Організатори забезпечують учасникам компенсацію транспортних витрат за необхідності, харчування відповідно до програми та роздаткові матеріали.

     Семінари-практикуми відбудуться у таких містах:

м. Житомир – 19 липня 2019 року

м. Івано-Франківськ – 24 липня 2019 року

м. Миколаїв – 16 серпня 2019 року

м. Запоріжжя – 14 серпня 2019 року

м. Ужгород – 28 серпня 2019 року

     Охочі взяти участь у заході мають заповнити реєстраційну форму за посиланням.    

     Семінари-практикуми будуть проходити за підтримки проекту "Доступна та якісна правова допомога в Україні".

Монітори НПМ відвідали місця несвободи на Хмельниччині

Деталі

Кривчик     Упродовж 11-13 червня на Хмельниччині відбувалась кластерна зустріч працівників Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, моніторів Національного превентивного механізму та експертів, в межах якої було здійснено вісім моніторингових візитів до місць несвободи. За результатами візитів буде складено звіти з рекомендаціями для усунення порушень та скеровано ці звіти до компетентних органів.

У складі моніторингових груп працювала також представниця Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області.

Детальніше...

Клієнтці бюро допомогли встановити факт родинних стосунків для оформлення спадщини

Деталі

pomazova     До Чемеровецького бюро правової допомоги Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася жінка, в якої у актовому записі про народження неправильно зазначили прізвище матері. У зв’язку з виявленою помилкою виникали труднощі у встановленні факту родинних стосунків для оформлення права на спадщину. Начальниця бюро допомогла вирішити проблему.

Детальніше...

 
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua