Умови успішної інтеграції в суспільство осіб з інвалідністю обговорили в Хмельницькому

Деталі

osoby z invalidnistiu 3 09.08.2019     Всеукраїнський стіл «Безперешкодний доступ – головна умова інтеграції осіб з інвалідністю у суспільство. Спільна діяльність органів влади та громадських організацій осіб з інвалідністю в питаннях доступності» відбувся в Хмельницькому 9 серпня. На запрошення громадської організації «Союз осіб з інвалідністю України» в засіданні взяли участь фахівчині регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Програма «Чесна платіжка» захищає право громадян на справедливі тарифи

Деталі

utos 3 08.2019     У Шепетівці відбувся семінар для працівників територіальної первинної організації УТОС та осіб, які перебувають на обліку в цій організації. Захід стосувався впровадженню Кабінетом Міністрів України програми «Чесна платіжка», яка передбачає встановлення справедливих цін на тепло і гарячу воду, а відтак має сприяти викоріненню будь-яких маніпуляцій з обрахуванням тарифів.

Детальніше...

Запрошуємо адвокатів взяти участь у тренінгу «КПК України крізь призму європейських стандартів»

Деталі

bez imeni 2     Шановні адвокати!

     У жовтні-листопаді 2019 року планується проведення одноденноготренінгу «КПК України крізь призму європейських стандартів» для адвокатів, з якими укладені контракти. Навчання відбудеться на базі Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

     Формування груп з 15-20 адвокатів здійснює Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області. Кількість груп визначиться у подальшому. Просимо адвокатів, які мають намір взяти участь у тренінгу, заповнити гугл-форму за посиланням – http://bit.ly/2ZzJyu7. Інформацію необхідно надати до 18:00 12.08.2019 року.

     Відшкодування витрат на проїзд до місця проведення тренінгу не передбачено. Тренінг буде сертифікований (орієнтовно 6 годин) для адвокатів, які співпрацюють з системою БПД.

У Старокостянтинові обговорили, як реалізувати право на справедливі тарифи

Деталі

Teplovyk 2     Круглий стіл щодо підготовки і реалізації заходів в межах ініціативи  уряду «Чесна платіжка» провели фахівчині Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з працівниками комунального підприємства «Тепловик».

Детальніше...

На базі Миролюбненської сільської ради працював мобільний пункт консультування

Деталі

Myroliubne 3     До мобільного пункту консультування, який 24 липня працював на базі Миролюбненської сільської ради, громадяни зверталися з питаннями, які стосувалися земельного, спадкового, трудового та пенсійного законодавства.

Детальніше...

Фахівці системи безоплатної правової допомоги з Хмельниччини та Львівщини обмінялися досвідом

Деталі

Kam 5     У Кам’янець-Подільському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги побували колеги з місцевого центру, який працює в місті Стрию Львівської області. В межах візиту відбувся обмін досвідом між представниками різних відділів.

Детальніше...

У Колибаївці розповідали про право на безоплатну правову допомогу та консультували громадян

Деталі

kolybaivka 2 16.07.2019     З візиту до Колибаївської громади розпочали тиждень юристки Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Фахівчині центру поспілкувалися із заступником сільського голови, представниками трудових колективів амбулаторії та дитячого садка, проконсультували мешканців села з правових питань.

Детальніше...

Клієнтці місцевого центру допомогли оскаржити рішення управління соцзахисту щодо повернення надміру перерахованої субсидії

Деталі

borovyk 1     Понад 60 тисяч гривень надміру перерахованої субсидії довелося б сплатити клієнтці Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги за рішенням управління соцзахисту. 

     Фахівчиня місцевого центру Олександра Боровик оскаржила таке рішення до суду. Наразі провадження у справі закрито.

Детальніше...

Як реагувати на порушення виборчого законодавства та захищати права виборців – тренінг для юристів та адвокатів системи БПД відбувся у Хмельницькому

Деталі

trening 1 11.07.2019     Особливості реагування на різні типи виборчих порушень розглянули юристи центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та адвокати, що співпрацюють з системою БПД, під час навчання, яке провів громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Хмельницькій області Володимир Гарієвський.

Детальніше...

 
   
   
   
   

Чесна платіжка  

   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua