Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1870380
   

У Кам’янці-Подільському впроваджуватимуть проєкт «Делегати дитячих прав»

Деталі

delegaty kam pod 3 21.10.2019     Проєкт, розроблений юристкою Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД Ганною Петрик та Радою старшокласників Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №3, має на меті підвищити рівень знань учнів про гарантовані їм Конституцією та законами України права у різних сферах життя. Втілювати заплановане розпочнуть уже з листопада цього року.

Детальніше...

Поважати права інших, відстоювати власні та виконувати свої обов’язки – настанови школярам від фахівчинь системи БПД

Деталі

Biblioteka Shevchenka 1 17.10.2019     Упродовж тижня фахівчині Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області разом з партнерами розповідали школярам Хмельницького, як важливо поважати права інших, відстоювати власні та виконувати свої обов’язки.

     Зустрічі на теми прав дітей, цькування в шкільному колективі, відповідальності за порушення відбулися на базі Хмельницького апеляційного суду та в бібліотеках міста.

Детальніше...

Учасникам АТО – про права та гарантії

Деталі

Khmelnytskyi 15.10.2019     У Хмельницькому міському центрі зайнятості відбувся семінар для учасників бойових дій. Під час заходу йшлося про пільги для учасників АТО, порядок отримання ними безоплатної вторинної правової допомоги, можливості, які надає правнича онлайн-платформа WikiLegalAid, а також про урядову програму «Чесна платіжка».  

Детальніше...

Права та обов'язки кожного обговорили зі старшокласниками Старокостянтинова

Деталі

Pro gender Starokost 2 10.2019     Чи залежать права людини від її статі та що означає поняття «гендерна рівність» – такі питання порушила під час зустрічі зі старшокласниками Олександра Боровик, юристка Старокостянтинівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

У селі Довжку розповідали про право на безоплатну правову допомогу та консультували мешканців

Деталі

Dovzhok 6 10.10.2019     Мешканці Довжка дізналися про правопросвітницькі проєкти та кампанії, які реалізовують фахівці системи безоплатної правової допомоги, а також отримали фахові юридичні консультації.

Детальніше...

«Система безоплатної правової допомоги – це одна з найпозитивніших історій в системі Мін’юсту», – Денис Малюська

Деталі

10.10 BPD 2.jpeg optimized     Міністр юстиції України Денис Малюська в інтерв’ю виданню «Лівий берег» відповів на багато запитань, у тому числі – щодо системи надання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

З нагоди професійного свята шепетівські юристи популяризували професію

Деталі

Shepitivka 1 08.10.2019     Відзначення Дня юриста для працівників Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги стало приводом ще раз нагадати мешканцям міста про можливість отримати якісну та безкоштовну правничу допомогу.

Детальніше...

Клієнти системи БПД можуть отримати правову консультацію жестовою мовою

Деталі

03.10 sur 2     Відтепер клієнти системи БПД можуть отримати правову допомогу, скориставшись послугами перекладача-дактилолога. Звернувшись до будь-якого місцевого центру з надання БВПД, людина з порушенням слуху може поспілкуватися з юристом або адвокатом за допомогою skype-зв’язку з перекладачем жестової мови.

Детальніше...

Чоловік, який вчинив розбій, сплатить потерпілій 25 тисяч моральної шкоди

Деталі

дацишина     Адвокатка Мирослава Дацишина, яка співпрацює з Шепетівським місцевим центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги, довела, що в результаті розбою її клієнтка зазнала не лише фізичного болю, а й душевних страждань. В результаті суд визначив моральне відшкодування у справі в сумі 25 тис. грн.

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. Адвокати та юристи, що працюють в системі БПД, вчилися роботі з реєстрами Мін’юсту
  2. Адвокат відстояв у суді право клієнта на спадщину
  3. Тиждень протидії булінгу на Хмельниччині: майже 1300 учнів та студентів взяли участь у заходах, організованих фахівцями системи БПД
  4. Протиправність звільнення клієнтки місцевого центру довели в суді
  5. Клієнтці Білогірського бюро правової допомоги допомогли стягнути аліменти на власне утримання та утримання дитини
  6. Протидіяти цькуванню закликали студентів та учнів Кам'янця-Подільського
  7. Булінг: покарання передбачено не лише для кривдників
  8. П’ять відеороликів – п’ять історій людей, яким допомогла система БПД
  9. На Хмельниччині понад 75 тисяч осіб звернулися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги
  10. Адвокатів, які співпрацюють з системою БПД, запрошують на тренінг «Доступ до безоплатної правової допомоги для уразливих до ВІЛ груп населення»
   
   
   
   

Чесна платіжка  

   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua