Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1916443
   

Тренінг для працівників бюро правової допомоги провели у Хмельницькому

Деталі

тренінг1     Захід, до участі в якому запросили представників бюро правової допомоги Хмельницької області, відбувся 27 грудня на базі ГО Подільська правова ліга".

     “Посилення правових можливостей учасників АТО: надання БПД, психологічної допомоги, спільні зустрічі з ОМС щодо інтеграції учасників АТО” — таку тему обрали для обговорення організатори тренінгу — ГО "Подільська правова ліга" разом з Асоціацією юристів м. Кам'янця-Подільського. Навчання організували в рамках Проекту "Підтримка учасників ГС "Мережа ЦПІК" у напрямку посилення правових можливостей вразливих верств населення та запровадження медіації" за фінансової підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

     Як відзначила заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Олена Варфоломєєва у своєму вітальному слові, сьогодні надзвичайно гостро стоїть питання захисту прав учасників АТО, тож ініціатива громадських організацій дуже своєчасна.

тренінг 2

     “Хочу також подякувати організаторам тренінгу за постійну співпрацю з центрами з надання безоплатної правової допомоги нашої області, бо лише спільними зусиллями ми зможемо у повній мірі забезпечити мешканців Хмельниччини якісною правовою допомогою”, — наголосила Олена Варфоломєєва.

     Під час тренінгу працівники бюро правової допомоги говорили про важливість посилення правової спроможності учасників АТО, ділилися власними міркуваннями щодо реалізації цього завдання, обмінювалися досвідом у сфері надання безоплатної правової допомоги зазначеній категорії осіб.

     Результатом обговорення стало виокремлення найбільш актуальних проблем учасників бойових дій та шляхів їх вирішення. 

*   *   *

     Нагадуємо, що роз'яснення законодавства і консультації з правових питань можуть отримати усі, хто звернеться до місцевих центрів з надання БВПД або у бюро правової допомоги, незалежно від статків та соціального статусу.

     Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.

     Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

     Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75. 

     Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутський райони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua