Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 65 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
Перегляди статей
1569632
   

Директори місцевих центрів БВПД обмінялися кращими практиками системи

Деталі

 VAN7954     Директори 96 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги обговорили перспективи подальшої діяльності системи БПД. Робоча зустріч відбулася 19 та 20 березня у Києві.

     Учасники ділилися успішним досвідом роботи в регіонах, аналізували кращі кейси управлінських якостей, визначали стейкхолдерів та працювали над формуванням штрихів розвитку місцевих центрів з надання БВПД.

 VAN7940

     Відверта та конструктивна дискусія розгорнулася під час обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення, викликів, які постають перед системою.

19 20.03.2018

     За словами директора Координаційного центру з надання правової допомоги Олексія Бонюка, одним із важливих завдань заходу – було почути думки, позиції та конструктивні ідеї керівників, які безпосередньо працюють на місцях.

     «Нам було важливо більше дізнатися про особливості роботи в регіонах, кращі практики та виклики для системи. Крім цього, надзвичайно важлива участь кожного керівника у творенні майбутнього розвитку місцевих центрів БВПД» зазначив Олексій Бонюк.

 VAN8356

     У робочій зустрічі взяв участь також заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов. Він вкотре наголосив позицію Міністерства щодо тісної співпраці, підтримки та подальших кроків на ще більше унезалежнення системи БПД.

     «У кожного з вас різний досвід,  звернувся Денис Чернишов до директорів МЦ. – І якщо ми поділимося кожен своїм – у нас буде синергія і чудовий результат. Розуміємо, що на кожному із вас лежить колосальне навантаження: фізичне та емоційне. Але ви повинні розуміти і те, що для багатьох людей ви залишаєтеся останньою надією на правосуддя».

 VAN8090

     Робоча зустріч була організована Координаційним центром з надання правової допомоги у співпраці з Українською фундацією правової допомоги за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

 VAN8385

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua