Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1455206
   

У Новій Ушиці клієнтці допомогли захистити право власності на землю

Деталі

akt     Фахівчиня Новоушицького бюро правової допомоги у судовому порядку допомогла встановити юридичний факт належності клієнтці державного акта на право власності на земельну ділянку.

     До Новоушицького бюро правової допомоги Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД звернулася жінка, у якої в державному акті на право власності на земельну ділянку була допущена помилка в анкетних даних, а саме – неправильно зазначено по батькові, яке не збігається з паспортними даними особи.

     Представляти інтереси клієнтки в суді наказом місцевого центру № 458 від 21.12.2017 року призначили в.о. начальника Новоушицького бюро правової допомоги Анастасію Неборецьку (довіреність № 131 від 27.12.2017 року), яка підготувала до суду заяву про встановлення належності особі державного акта на право власності на земельну ділянку.

     Під час розгляду справи встановили, що задля виправлення помилки жінка зверталася у відділ Держгеокадастру в Новоушицькому районі, проте отримала письмову відмову, оскільки наказом Міністерства аграрної політики та продовольства № 537 від 09.09.2013 року було заборонено будь-які дії, пов’язані із внесенням змін до державних актів на право власності на земельні ділянки. Крім того, пояснили чиновники, відсутні бланки державних актів на право власності на земельні ділянки, тож видача державних актів та їх дублікатів, внесення до них змін не проводиться. З огляду на ситуацію жінці рекомендували звернутися до суду.

     Врахувавши наявні докази, зокрема документи, які надала клієнтка: паспорт громадянина України, свідоцтво про народження, трудову книжку, свідоцтво про шлюб, а також список громадян, що є додатком до державного акта на право колективної власності на землю, книгу реєстрації сертифікатів на право на земельну частку – пай, Новоушицький районний суд Хмельницької області 25 січня 2018 року своїм рішенням встановив юридичний факт належності клієнтці державного акта на право власності на земельну ділянку.

     Рішення набрало законної сили 27 лютого 2018 року.

*   *   *

     Нагадаємо, що Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги працює за адресою:  вул. Пушкінська, 44, тел. (03849) 5-01-59, 5-01-62. Правову допомогу можна отримати також у бюро правової допомоги, які є відділами місцевого центру:

Дунаєвецьке бюро правової допомоги — м. Дунаївці, вул. Шевченка, 83 а, тел. (03858) 2-02-78, 2-00-44.

Чемеровецьке бюро правової допомоги — смт Чемерівці, вул. Центральна, 28, тел. (03859) 2-01-27, 9-17-67.

Новоушицьке бюро правової допомоги — смт Нова Ушиця, вул. Українська, 28, тел. (03847) 2-22-75, 2-19-73.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua