Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1455313
   

Суд відмовив у задоволенні позову про стягнення заборгованості по кредиту

Деталі

Красняк     Адвокатка, яку призначили у Старокостянтинівському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги для представництва інтересів відповідача у справі про стягнення заборгованості за кредитом, довела, що позов задоволенню не підлягає.

     До Красилівського бюро правової допомоги у березні 2017 року звернувся клієнт у справі про стягнення з нього заборгованості. Чоловік пояснив, що у 2010 році уклав договір з кредитною спілкою та отримав кредит в сумі 5500 грн. Оскільки заборгованість по кредитному договору він вчасно не погасив, її з нього стягнули за рішенням суду. Однак кредитна спілка знову пред'явила до нього позов, посилаючись на те, що взяте відповідачем зобов'язання по кредиту не виконане належним чином. У позові зазначили, що за період з 30.06.2011 року по 31.10.2016 року існує заборгованість в сумі 5798,49 грн, що складається із заборгованості за процентами та інфляції.

     Надавати клієнтові безоплатну вторинну правову допомогу в місцевому центрі призначили адвокатку Людмилу Красняк (доручення №22 від 16.03.2017 року).

     У суді Людмила Красняк довела, що станом на 30.06.2011 року з її клієнта стягнуто заборгованість в розмірі 6766,76 грн, з яких 4910,21 грн – заборгованість по тілу кредиту, а 1866,5 грн – заборгованість за відсотками. Водночас, попри те, що позивач мав право пред'являти позовні вимоги щодо стягнення нарахованих відсотків та інфляційних витрат до повного погашення суми боргу, у встановлені терміни кредитна спілка цього не зробила. Тепер строк позовної давності минув, а це є підставою для відмови у позові.

     Таким чином, 15.03.2018 року Красилівський районний суд Хмельницької області відмовив кредитній спілці у задоволенні позову.

*   *   *

     Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру  з надання БВПД або у бюро правової допомоги

     Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.

     Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

     Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75. 

     Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутський райони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua