Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1455399
   

Кам’янець-Подільський: відвідувачів департаменту соцзахисту консультували з правових питань

Деталі

21     Консультування з актуальних питань організували представниці Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги на базі департаменту соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради. Більшість питань стосувалися оформлення та перерахунку субсидії.

     Консультації громадянам надавали фахівчині місцевого центру Аліна Задорожна та Анна Петрик. Як зазначили юристки, сьогодні громадян найбільше хвилюють нові правила оформлення субсидії, тож найбільше питань стосувалося саме цієї теми. Люди запитували, як отримати житлово-комунальну субсидію в 2018 році, на який термін вона призначається, на які послуги і в якому обсязі поширюється, хто має право на субсидію.

7     Аліна Задорожна пояснила, що згідно з законодавством України право на отримання державної субсидії мають сім’ї, чиї витрати на оплату житлово-комунальних послуг (в межах встановлених норм споживання та з урахуванням пільг) перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу. Сума платежу для кожного домогосподарства визначається індивідуально і залежить від сукупного доходу сім’ї.

     Окремі консультації стосувалися домашнього насильства, а саме запобіжних заходів, які застосовують до кривдників. Внутрішньо переміщену особу, яка звернулася до юристок, ознайомили зі змістом державних програм, покликаних забезпечити вирішення правових, трудових, соціально-економічних проблем ВПО.

272

         Про загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» присутнім громадянам та працівникам департаменту розповіла Анна Петрик. Вона зазначила, що мета проекту – підвищення рівня правової свідомості українців шляхом інформування про їхні права та їх захист у повсякденному житті.

     Принагідно відвідувачі отримали друковані матеріали з інформацією про те, куди необхідно звертатися для отримання безоплатної правової допомоги, які правові послуги можна отримати в місцевому центрі, хто має право на безоплатну вторинну правову допомогу, окрім того, поширено буклети «Як протидіяти домашньому насильству?»

*   *   *

Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги

(м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, 44, тел. (03849) 5-01-59, 5-01-62)

Дунаєвецьке бюро правової допомоги — м. Дунаївці, вул. Шевченка, 83 а, тел. (03858) 2-02-78, 2-00-44.

Чемеровецьке бюро правової допомоги — смт Чемерівці, вул. Центральна, 28, тел. (03859) 2-01-27, 9-17-67.

Новоушицьке бюро правової допомоги — смт Нова Ушиця, вул. Українська, 28, тел. (03847) 2-22-75, 2-19-73.

Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua