Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
Перегляди статей
1569539
   

Партнерство державних інституцій – запорука дотримання прав та свобод людини

Деталі

ZVK 1     У Замковій виправній колонії (№58) обговорили основні завдання співпраці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, органів юстиції, регіонального координатора взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини та безпосередньо установи виконання покарань. Така взаємодія має на меті захист прав засуджених та підвищення рівня їх правової обізнаності.

     У зустрічі, що відбулась 15 червня, взяли участь начальник колонії Олександр Новосядлов, очільниця регіонального центру Наталія Стьопіна, регіональна координаторка взаємодії з громадськістю Уповноваженого ВРУ з прав людини Оксана Кізаєва, перша заступниця начальника Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Неля Продан, а також представники територіальних підрозділів юстиції.

ZVK 2

     Основне завдання зустрічі – обговорити питання щодо співпраці та обміну інформацією для належного захисту та дотримання прав осіб, які перебувають у колонії.

     Як зазначили учасники обговорення, саме стабільне партнерство державних інституцій в цьому напрямку забезпечить дотримання прав та свобод людини і громадянина. До того ж спільними завданнями є активізація роз’яснювальної, індивідуальної виховної роботи.

     Головним результатом зустрічі стала домовленість розмістити на стендах установи інформацію про діяльність зазначених установ та забезпечити умови для подальшої співпраці.

ZVK 4

     Після завершення зустрічі Наталія Стьопіна виступили перед засудженими, відповіла на їхні запитання та індивідуально проконсультувала кожного, хто потребував юридичної допомоги.

*   *   *

     Нагадаємо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області розташований за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 0382 720-168, 720-169. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua