Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 54 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
Перегляди статей
1569581
   

За клієнткою визнали право власності на землю

Деталі

matushchak     Фахівчиня Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Руслана Матущак домоглась для своєї клієнтки визнання права власності на землю шляхом скасування державного акта.

     До Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулася громадянка А. із заявою про надання їй правової допомоги дляоформлення права власності на земельну ділянку.

     Жінка розповіла, що відповідно до рішення сільської ради їй видали державний акт про право приватної власності на землю площею 0,08 га. Утім, коли вона звернулася до державного реєстратора прав на нерухоме майно із заявою про державному реєстрацію прав та їх обтяжень, то отримала відмову.

     Державний реєстратор встановив, що в документі про право приватної власності на землю не проставлено дати видачі, а оскільки видавник правовстановлюючого документу не має права вносити виправлення, така помилка не дозволяє закінчити процедуру реєстрації. Відтак жінка змушена була звернутися до суду.

     У місцевому центрі представляти інтереси клієнтки доручили заступниці начальника відділу представництва Руслані Матущак (наказ № 861 від 06.11.2017 року).

     Позаяк відповідач визнав позов, про що свідчила відповідна письмова заява, та на підставі наведених представницею позивачки аргументів суд дійшов висновку, що позов підлягає задоволенню.

     Таким чином, Хмельницький міськрайонний суд задовольнив позовну заяву, визнавши недійсним державний акт про право приватної власності на землю, а також визнавши за позивачкою право власності на земельну ділянку.

     Рішення набрало законної сили.

 *   *   *

     Якщо Ви або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, нагадаємо, що вразливим категоріям громадян держава гарантує безоплатну вторинну правову допомогу. Щоб отримати таку допомогу, необхідно звернутися до місцевого центру  з надання БВПД або у бюро правової допомоги

     Хмельницький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Хмельницький, Віньковецький, Волочиський, Городоцький, Деражнянський, Летичівський, Старосинявський, Ярмолинецький райони там. Хмельницький). Адреса: м. Хмельницький, вул. Соборна, буд. 75, 2 поверх. Тел. 0382 65-77-88.

     Кам'янець-Подільський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування Кам'янець-Подільський, Дунаєвецький, Новоушицький, Чемеровецький райони та м. Кам'янець-Подільський). Адреса: м. Кам'янець-Подільський, вул. Пушкінська, буд. 44. Тел. 03849 5-01-59.

     Старокостянтинівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Старокостянтинівський, Красилівський, Теофіпольський райони та м. Старокостянтинів). Адреса: м. Старокостянтинів, вул. Миру, буд. 1/2, 1 поверх. Тел. 03854 4-54-75. 

     Шепетівський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги (територія обслуговування — Шепетівський, Білогірський, Ізяславський, Полонський, Славутський райони та міста Шепетівка, Нетішин і Славута. Адреса: м. Шепетівка, вул. Героїв Небесної Сотні, буд. 44. Тел. 03840 4-00-15. 

     Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги — 0-800-213103.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua