Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 63 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Березень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   
Перегляди статей
1569412
   

До 31 грудня повністю погасять заборгованість перед адвокатами БПД

Деталі

21.12.2018 advokat     До кінця цього року будуть повністю оплачені послуги адвокатів за надання безоплатної правової допомоги. На це додатково виділено з Державного бюджету 42,5 млн грн.

«Нагадаю, що з 1 січня 2018 року змінився розрахунок розміру винагороди адвокатів за надання правової допомоги незахищеним верствам українців. Наразі завдяки активній правопросвітницькій роботі, яку проводить Координаційний центр спільно з Міністерством юстиції, ефективній роботі адвокатів системи безоплатної правової допомоги українці відчули реальні можливості захисту своїх прав. Крім того, цього року розширено коло суб’єктів, які мають право на правову допомогу за рахунок держави.

Тож динаміка звернень за правовою допомогою та відповідне зростання рівня оплати за надані правові послуги зумовили потребу у додатковому фінансуванні», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

     Нагадаємо, у Державному бюджеті на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів за надання безоплатної вторинної правової допомоги на 2018 рік закладено 127,7 млн грн. Розпорядженням Кабінету Міністрів від 20 червня 2018 року № 424-p це фінансування було збільшено на понад 122 млн грн.

«Враховуючи потребу, Уряд схвалив пропозиції Міністерства юстиції щодо збільшення обсягу фінансування системи безоплатної правової допомоги ще на 42,5 млн грн. До кінця цього року ми повністю розрахуємося з адвокатами за надання БВПД. Я вдячний адвокатам, які продовжували виконувати свої обов’язки, забезпечуючи надання правової допомоги вразливим категоріям населення», – зауважив Олексій Бонюк.

     Збільшення фінансування передбачено розпорядженням Кабінету Міністрів від 28 листопада 2018 р. № 913-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству юстиції на 2018 рік». Зокрема, збільшено обсяг видатків споживання за програмою «Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги» в сумі 42 525,5 тис. грн.

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua