Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
   
Перегляди статей
1615069
   

У дискусійному клубі обговорили результати впровадження реформ в Україні

Деталі

reforma1 01.2019     Фахівчині Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області взяли участь у дискусійному клубі «Реформи в Україні: наслідки впровадження». Під час обговорення йшлося також про реформи в галузі юстиції, які спростили доступ вразливих верств населення до безоплатної правової допомоги та забезпечили їхнє право на рівний доступ до правосуддя.

     Децентралізація, реформи в галузі медицини, юстиції, освіти, правоохоронних органів, бізнесу, виборчого законодавства тощо – таким був спектр тем, які упродовж кількох годин обговорювали учасники дискусійного клубу, який відбувся 21 січня в межах проекту «Статут Хмельницького» за підтримки ВІ «Активна Громада» від ГО «Інститут «Республіка» та National Democratic Institute.

     Говорили про успіхи та невдачі реформування, перешкоди, які заважають реалізувати задумане та досягти очікуваних результатів.reforma2 01.2019

     Як зазначила юристка регіонального центру Ольга Чорна, реформи в сфері юстиції, зокрема створення в Україні розгалуженої системи безоплатної правової допомоги, забезпечили право незахищених категорій громадян на безоплатну правову допомогу, гарантовану державою. Завдяки центрам та бюро правової допомоги велика кількість громадян отримала змогу захистити свої права.

     У результаті дискусії учасники клубу дійшли висновку, що більшість реформ мають на меті створення можливостей для розвитку громад – наприклад, через децентралізацію, дерегуляцію чи безвіз. А від мешканців цих громад залежить, чи використають вони належним чином ці можливості.

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua