Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   
Перегляди статей
1662223
   

Нововведення у законодавстві про протидію булінгу обговорили з педагогами

Деталі

bulihg 3 22.02.2019     З ініціативи Хмельницької обласної бібліотеки для юнацтва, департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради та педагогів-правознавців шкіл міста Хмельницького в обласному центрі відбувся круглий стіл «СтопБУЛІНГ», під час якого розглянули нововведення в законодавстві щодо відповідальності учасників освітнього процесу за вчинення булінгу.

     На запрошення Олександра Дейнеги, методиста департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Ольга Чорна, фахівчиня Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області, 22 лютого взяла участь у засіданні круглого столу «СтопБУЛІНГ».

     Юристка регіонального центру разом із колегою, фахівчинею Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Іриною Щербиною, детально роз’яснила вчителям значення змін в законодавстві щодо відповідальності учасників освітнього процесу за вчинення булінгу. Учасники заходу обговорили, як вчителю на практиці застосовувати норми закону, визначили алгоритм дій педагога у разі виявлення ситуації цькування в освітньому закладі.
bulihg 5 22.02.2019

     «Відповідно до нововведень кожен навчальний заклад тепер зобов’язаний розміщувати у відкритому доступі на веб-сайтах такі документи, як: правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти;план заходів, спрямованих на запобігання та протидію булінгу (цькуванню) в закладі освіти;порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки булінгу (цькування) в закладі освіти;порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування) в закладі освіти та інформацію про відповідальність осіб, причетних до булінгу (цькування)», – наголосила Ольга Чорна.

     На завершення засідання юристка центру запропонувала педагогам заповнити невеличку анкету щодо булінгу в школі. На питання «Що варто доопрацювати у законодавстві?» вчителі однозначно зауважили, що потрібно ще попрацювати над визначенням самого поняття булінгу, особливо щодо кваліфікації певних дій учнів. На питання «Яка роль вчителя при виникненні булінгу?» більшість відповіли, що вчитель не повинен бути байдужим, а має виступати фасилітатором і тісно співпрацювати з батьками. Аналізуючи практичні ситуації, вчителі зауважували, що уникнути булінгу можна лише за умови постійної роботи з учнями та батьківською громадою.

   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua