Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 25 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   
Перегляди статей
1814735
   

Запобігання проявам корупції у системі БПД – в полі зору Координаційного центру

Деталі

28.05kor     Вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень посадовими особами системи безоплатної правової допомоги є неприпустимим. Це тверда позиція Координаційного центру з надання правової допомоги.

     «Серед цінностей, які сповідує команда системи безоплатної правової допомоги – прозорість, підзвітність, довіра наших клієнтів та партнерів. Для мінімізації корупційних ризиків, виявлення фактів, які свідчать про корупцію, а також їх усунення та попередження ми створили «антикорупційну» лінію (044) 364 17 47. Гарантую об’єктивний та неупереджений розгляд кожного звернення», – зазначив директор Координаційного центру з надання правової допомоги Олексій Бонюк.

     Відділ запобігання корупції Координаційного центру перевірив дотримання посадовими особами системи БПД вимог Закону України «Про запобігання корупції» в частині фінансового контролю. Про кожне з порушень повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції для прийняття рішень та відповідного реагування.

     Рекомендуємо звернути увагу на те, що у разі звільнення посадової особи юридичної особи публічного права за переведенням з одного територіального відділення Координаційного центру з надання правової допомоги і прийняття на роботу в інше відділення (регіональний центр, місцевий центр) наступного робочого дня, звільнення не вважається припиненням діяльності, а тому подавати декларацію немає необхідності.

     Наприклад, особа звільнена наказом місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги від 05.04.2019 з 05.04.2019, а наказом від 06.04.2019 її призначено на посаду в Координаційний центр або регіональний центр з надання БВПД.

     Звертаємо увагу, що у разі суттєвої зміни в майновому стані суб’єкта декларування, а саме – отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року (96050 грн), зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство з питань запобігання корупції. Ця інформація вноситься до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та оприлюднюється на офіційному веб-сайті Національного агентства.

     Отримати консультації щодо декларування можна звернувшись до відділу запобігання корупції Координаційного центру з надання правової допомоги за номером 044 364-17-47 або на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

   
   
   
   

Чесна платіжка  

   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua