Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 35 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   
Перегляди статей
1496761
   

Заняття з першокласниками "Ти - людина, значить, маєш право!"

11.12.2017

Заняття на правову тематику з учнями НВО №1

06.12.2017

Заняття на правову тематику з учнями третіх, шостих та дев'ятого класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 імені М.К.Чекмана

05.12.2017

Обмін досвідом: фахівці регіонального центру побували у Вінниці, Чернігові, Ужгороді та Рівному

Візити до колег з інших областей — чудова нагода не лише ознайомитися з організацією роботи у інших центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, отримати нові знання та досвід, презентувати власні напрацювання, але й можливість познайомитися з іншими співробітниками системи безоплатної правової допомоги, налагодити дружні взаємини.

Тож, побувавши у інших регіональних центрах, працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області насамперед здобули нових друзів, які завжди готові поділитися знаннями та здобутками для досягнення спільної мети.

     Вінниця. 11—13 жовтня 2017 р. Досвід переймали директорка Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Наталія Стьопіна та начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Ольга Чорна.

   

     Чернігів. 1921 жовтня 2017 р. Досвід переймали головний бухгалтер регіонального центру Наталія Купцова та головний спеціаліст відділу інфраструктури Олег Ісаєв.

     Олег Ісаєв: "Обмін досвідом — це можливість позайомитись із колегами, задати питання більш досвідченим керівникам підрозділів, дізнатися про можливі проблеми та запобігти їм у власній роботі. Такі подорожі укріплюють взаємини між регіональними центрами і дозволяють обрати найефективніші методи діяльності для кожного відділу, а значить, підвищити якість роботи". 

         Ужгород. 1—4 листопада 2017 р. Досвід переймали начальниця відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Оксана Горобець та начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Марина Кулабіна.

     Рівне. 9 листопада 2017 року. Досвід переймали начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Ольга Чорна і начальниця відділу комунікацій і забезпечення доступу до публічної інформації Оксана Банкова.

     Ольга Чорна: "Такі поїздки дійсно важливі. Саме обмін думками, нестандартними рішеннями, які виробили в кожному окремому центрі, сприяє глибокому аналізу власної роботи. Замислюєшся, а чи дійсно використовуєш свій потенціал для реалізації поставлених завдань, що можна змінити, вдосконалити. Враження від візиту до Рівного тільки позитивні. Ми побачили центр, де кожен на своєму місці, кожен працює на команду і всі разом намагаються вдосконалюватися, вносити новизну в щоденну роботу. 

     Але головний висновок, який усі ми зробили після поїздок, можна висловити усім знайомою істиною — як би добре не було в гостях, та вдома краще: нам комфортно працювати саме в цьому місті, в цій команді, наші колеги справжні професіонали, разом ми сила!"

30 червня 2015 року у місті Хмельницькому, в приміщенні Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася прес-конференція з нагоди відкриття в області центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

30.06.2015

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua