Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 52 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Березень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   
Перегляди статей
2133433
   

Заняття з першокласниками "Ти - людина, значить, маєш право!"

11.12.2017

Заняття на правову тематику з учнями НВО №1

06.12.2017

Заняття на правову тематику з учнями третіх, шостих та дев'ятого класу Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №13 імені М.К.Чекмана

05.12.2017

Обмін досвідом: фахівці регіонального центру побували у Вінниці, Чернігові, Ужгороді та Рівному

Візити до колег з інших областей — чудова нагода не лише ознайомитися з організацією роботи у інших центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, отримати нові знання та досвід, презентувати власні напрацювання, але й можливість познайомитися з іншими співробітниками системи безоплатної правової допомоги, налагодити дружні взаємини.

Тож, побувавши у інших регіональних центрах, працівники Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області насамперед здобули нових друзів, які завжди готові поділитися знаннями та здобутками для досягнення спільної мети.

     Вінниця. 11—13 жовтня 2017 р. Досвід переймали директорка Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Наталія Стьопіна та начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Ольга Чорна.

   

     Чернігів. 1921 жовтня 2017 р. Досвід переймали головний бухгалтер регіонального центру Наталія Купцова та головний спеціаліст відділу інфраструктури Олег Ісаєв.

     Олег Ісаєв: "Обмін досвідом — це можливість позайомитись із колегами, задати питання більш досвідченим керівникам підрозділів, дізнатися про можливі проблеми та запобігти їм у власній роботі. Такі подорожі укріплюють взаємини між регіональними центрами і дозволяють обрати найефективніші методи діяльності для кожного відділу, а значить, підвищити якість роботи". 

         Ужгород. 1—4 листопада 2017 р. Досвід переймали начальниця відділу фінансів, контрактно-договірної роботи та бухгалтерського обліку Оксана Горобець та начальниця відділу забезпечення якості правової допомоги та підвищення кваліфікації її надавачів Марина Кулабіна.

     Рівне. 9 листопада 2017 року. Досвід переймали начальниця відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Ольга Чорна і начальниця відділу комунікацій і забезпечення доступу до публічної інформації Оксана Банкова.

     Ольга Чорна: "Такі поїздки дійсно важливі. Саме обмін думками, нестандартними рішеннями, які виробили в кожному окремому центрі, сприяє глибокому аналізу власної роботи. Замислюєшся, а чи дійсно використовуєш свій потенціал для реалізації поставлених завдань, що можна змінити, вдосконалити. Враження від візиту до Рівного тільки позитивні. Ми побачили центр, де кожен на своєму місці, кожен працює на команду і всі разом намагаються вдосконалюватися, вносити новизну в щоденну роботу. 

     Але головний висновок, який усі ми зробили після поїздок, можна висловити усім знайомою істиною — як би добре не було в гостях, та вдома краще: нам комфортно працювати саме в цьому місті, в цій команді, наші колеги справжні професіонали, разом ми сила!"

30 червня 2015 року у місті Хмельницькому, в приміщенні Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відбулася прес-конференція з нагоди відкриття в області центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги.

30.06.2015

   
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 грудня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua