Форма для оцінювання  

   

Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Лютий 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
   
Перегляди статей
1496808
   

Налагоджено співпрацю з Військовою службою правопорядку

memorandum 18.02.2019     Між Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області та Хмельницьким зональним відділом Військової служби правопорядку укладено Меморандум про наміри щодо співробітництва, в межах якого планується реалізація заходів для забезпечення доступу військовослужбовців до безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Регіональний центр з надання БВПД запрошує на роботу

robota 02.2019-          фахівця з інформаційних технологій

     Завдання та обов'язки:

матеріально-технічне забезпечення діяльності, організація в межах наданих технічних можливостей роботи комп'ютерного обладнання центру, адміністрування автоматизованих робочих місць, обслуговування, адміністрування та моніторинг мережевого обладнання локальної комп'ютерної мережі, забезпечення безперебійного функціонування ІР-телефонії в центрі та інші.

     Вимоги:

вища освіта - ступінь магістра або освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. Вища освіта за спеціальностями у галузі знань «Інформаційні технології» є перевагою.

-          головного спецiалiста вiддiлу органiзацiї надання безоплатної вторинної правової допомоги

     Завдання та обов'язки:

прийняття та реєстрація повідомлень про затримання осіб, постанов/ухвал про залучення захисника відповідно до положень Кримінального процесуального кодексу України слідчим, прокурором, слідчим суддею чи судом для здійснення захисту за призначенням або проведення окремої процесуальної дії; видання доручень адвокатам для надання безоплатної вторинної правової допомоги суб’єктам відповідного права, визначеним у статті 14 Закону України «Про БПД»; надання юридичних консультацій по телефону щодо суб'єктів отримання права на БВПД.

     Вимоги:

вища освіта не нижче першого (бакалаврського) рiвня, навички роботи на комп’ютерi, достатнi для самостiйного створення текстових документiв, таблиць, використання правових довiдкових систем та мережi Iнтернет.

     Якості, якими повинні володіти кандидати:

аналітичне мислення і доброчесність, гнучкість та відкритість до інновацій, порядність, відповідальність, спроможність до ефективної комунікації та планування діяльності.

Резюме надсилайте на електрону пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або приносьте за адресою: вул. Свободи, 70, офіс 222, м. Хмельницький, 29000; тел. 0382 720-149, 720-169.

У Кам’янці-Подільському провели правопросвітницькі заходи для учнів та педагогів Подільського центру професійно-технічної освіти

pto 2 13.02.2019     Про зміни у законах щодо протидії булінгу та про норми виборчого законодавства говорили з учнями та педагогами Державного навчального закладу «Подільський центр професійно-технічної освіти» у Кам’янці-Подільському.

Детальніше...

Представники системи безоплатної правової допомоги з Хмельниччини та Херсонщини ділилися досвідом роботи

obmin dosvidom 1 14.02.2019     Обмін досвідом у форматі відеоконференції відбувся 14 лютого між фахівцями Кам’янець-Подільського (Хмельницька область) та Бериславського (Херсонська область) місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Колеги розповіли про напрацювання та поділилися кращими практиками в різних напрямках роботи.

Детальніше...

Оголошено конкурсний відбір тренерів

УвагаКонкурс 01     Координаційний центр з надання правової допомоги у партнерстві з проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні» оголошує другий конкурсний відбір учасників «тренінгу для тренерів» (ТоТ) на тему «Розвиток навичок роботи (soft skills) з вразливими групами клієнтів системи БПД».

Детальніше...

Координаційний центр та «ОПОРА» разом інформуватимуть про виборчі права

13.02GO 2     Спільно інформувати громадян щодо виборчих прав. Це головна мета меморандуму між Координаційним центром з надання правової допомоги та Всеукраїнською громадською організацією «Громадянська мережа «ОПОРА».

Детальніше...

Понад 400 адвокатів долучилися до системи БПД

konkurs advokativ5 01.2019     За підсумками ХІ конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у м. Київ та 23 областях 426 адвокатів включено до Реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу. На Хмельниччині до системи долучилися ще семеро адвокатів.

Детальніше...

У Хмельницькому відбувся тренінг з виборчого законодавства для працівників місцевих центрів

trening vybory 3 11.02.2019     Під час тренінгу для юристів системи безоплатної правової допомоги Хмельниччини, який провели 11 лютого на базі Хмельницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обговорили актуальні питання законодавства, яке регулює проведення президентських виборів в Україні, зокрема реалізацію права голосу внутрішньо переміщеними особами, а також повноваження адміністративних судів у виборчому процесі та новели цивільно-процесуального законодавства.

Детальніше...

   

Карта сайту

Головна Адвокати Прес-центр Хроніки громадського захисту Прозорість системи управління Про Центр
Місцеві центри - Графік чергування - Новини Консультації - Плани та звіти з НБПД Контакти
- Хмельницький МЦ - Порядок розподілу справ між адвокатами - Анонси подій - Господарське право - Оперативна статистика Партнери
- Старокостянтинівський МЦ - Локальний реєстр адвокатів - Медіа - Цивільне право - Внутрішній контроль Команди центрів
- Кам'янець-Подільський МЦ - Карта районування МЦ -- Публікації - Сімейне право - Публічні фінанси - Старокостянтинівський МЦ
- Шепетівський МЦ   -- Фотогалереї - Земельне право -- Оплата праці працівникам системи БПД - Кам'янець-Подільський МЦ
Послуги захисту і представництва -- Бібліотека -- Оперативна інформація, щодо видання доручень адвокатам - Шепетівський МЦ
Pro bono -- Інформаційний дайджест - Державні закупівлі - Хмельницький МЦ
-- Учасникам АТО -- Річні плани закупівель Зворотній зв'язок
-- Інфографіка -- Річні плани допорогових закупівель
   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua