Я маю право  

   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

   
Перегляди статей
1952562
   

У Хмельницькому змагалися юні правознавці

turnir 5 11.12.2019     Перший міський турнір юних правознавців серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів відбувся в Хмельницькому університеті управління та права імені Леоніда Юзькова 11 грудня. У змаганні взяли участь 15 команд. У журі турніру – директорка Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Хмельницькій області Наталія Стьопіна.

Детальніше...

Безоплатна правова допомога на Хмельниччині: робота в партнерстві та сучасні супергерої

Khmelnytskyi KamPod pryiom 28.10.2019     Фахову безоплатну правову допомогу мешканці Хмельницької області, а це приблизно 1,3 млн осіб, можуть отримати в регіональному та чотирьох місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які розташовані у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському, Шепетівці та Старокостянтинові. У віддалених населених пунктах цю функцію виконують 16 бюро правової допомоги.

Детальніше...

День безоплатної правової допомоги в Шепетівці: екскурсії для школярів, «живі історії» та консультації адвоката

Den BPD 7 Shepetivka     10 грудня в Україні відзначали День прав людини, встановлений як пам'ятна дата з нагоди прийняття Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. І саме цього дня незвичайний робочий день мали працівники системи безоплатної правової допомоги: низка заходів, що за єдиною для всієї України програмою відбувалися в центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, мала на меті привернути увагу громадськості до права кожного на безоплатну правову допомогу. Приймали гостей та розповідали про їхні права і в Шепетівському місцевому центрі.

Детальніше...

На Кам’янеччині фахівці системи БПД презентували свою роботу партнерам та студентам

den BPD 3 2019     У межах Всеукраїнського дня безоплатної правової допомоги юристи Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги презентували свою роботу для соціальних партнерів та студентів навчальних закладів міста.

Детальніше...

Чи порушують права людини в Красилові: результати моніторингових візитів до суду та відділу поліції

Monitory NPM 2 05.12.2019     Моніторингова група у складі регіональної представниці Уповноваженого ВРУ з прав людини в Хмельницькій області Оксани Кізаєвої, регіональної координаторки взаємодії з громадськістю в Хмельницькій області Ольги Осередчук та громадського монітора від системи БПД Оксани Банкової відвідала Красилівський районний суд і Красилівський відділ поліції ГУНП в Хмельницькій області. В результаті візитів виявлено низку порушень, звіти про які будуть скеровані до відповідних органів.

Детальніше...

Мешканців Вишнівчика консультували юристи системи БПД та працівники поліції

Vishnivchyk 1 04.12.2019     Виїзний прийом громадян за участі працівників поліції провели 4 грудня юристи Кам’янець-Подільського місцевого центру з надання БВПД на базі Вишнівчицької сільської ради Чемеровецького району.

Детальніше...

У Гвардійському та Малиничах консультували громадян

vyizd 1 28.11.2019     Виїзні прийоми громадян відбулися 28 листопада у селах Гвардійському та Малиничах. Роз'яснення з юридичних питань громадянам надавали начальник головного територіального управління юстиції уХмельницькій області Віктор Худняк та юристка Хмельницького місцевого центру з надання БВПД Мар’яна Пестун.

Детальніше...

Зі школярами - про домашнє насильство

NVK 31 1 28.11.2019     25 листопада стартувала щорічна соціальна кампанія «16 днів проти насильства», що має на меті привернути увагу громадськості до проблеми домашнього насильства та спонукати протидіяти цьому явищу. Юристка Регіонального центру з надання БВПД у Хмельницькій області Ольга Чорна зустрілася зі школярами НВК №7 та НВК №31 міста Хмельницького та поговорила з дітьми про основні ознаки домашнього насильства й способи його подолати.

Детальніше...

   
   
   
   
   
   
   
www.youtube.com/embed/
   
   

Адвокатам  

Калькулятор для розрахунку оплати послуг адвокатів

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 грудня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 1 липня 2019 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД у разі подання адвокатом акта надання БВПД з відповідними додатками, починаючи з 5 липня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася, починаючи з 1 січня 2018 року

Для розрахунку розміру винагороди за надання БВПД якщо відповідна стадія провадження чи процесу або остання дія адвоката в межах виконання доручення центру завершилася до 1 січня 2018 року


Постанова № 465 “Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу”


Акт надання БВПД з відповідними додатками - формами розрахунку розміру винагороди за надання БВПД


Положення про ордер адвоката та порядок ведення реєстру ордерів


Затвердження стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальному процесі

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua