Я маю право  

   
   
   

Консультації  

   

Корисні посилання  

   

На сайті 24 гостей та відсутні користувачі

   

Архів новин  

Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
   
Перегляди статей
1615105
   

logo-probono

Що таке Pro Bono?

Pro bono (з латинської pro bono publico – заради суспільного добра) – означає надання юридичних послуг, які надаються добровільно і безоплатно, для користі громади, особливо для тих осіб, які не мають коштів для оплати цих послуг.

Послуга Pro Bono – це правова послуга, яка може передбачати надання правових консультацій, подачу заяв та інших документів до адміністративних установ, національних, закордонних та міжнародних судів, підготовку документів, укладення мирової угоди або проведення процесу медіації. Послуга Pro Bono є безкоштовною, але клієнт може мати необхідність понести витрати у зв’язку зі справою (як-от адміністративні чи судові збори), якщо рішення було винесено не на користь або частково на користь клієнта

Детальніше...

Юридична клініка Хмельницького університету управління та права

ur klinika

Загальна інформація про діяльність юридичної клініки Хмельницького університету управління та права

 

Юридична клініка Хмельницького університету управління та права функціонує з 12 липня 1999 року. В рамках її діяльності студенти 4-5 курсів юридичного факультету під наглядом юрисконсультів надають безоплатну правову допомогу вразливим верствам населення з різних галузей права, окрім пенсійного.

Безоплатна правова допомога передбачає надання роз’яснень законодавства, консультацій, розробку різноманітних процесуальних документів (позовних заяв, адміністративних позовів, скарг, клопотань, заяв, тощо).

Клієнтами юридичної клініки є виключно соціально вразливі верстви населення, а саме – безробітні, інваліди, пенсіонери, чорнобильці, ветерани, малозабезпечені громадяни та ін. Наявність в особи одного із вищевказаних статусів перевіряється на початку інтерв’ювання шляхом пред’явлення відповідного документу клієнта.

Детальніше...

Українська Фундація правової допомоги

ULAF logo ua

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги»

 

Всеукраїнська благодійна організація «Українська фундація правової допомоги» є неприбутковою організацією. Фундація діє на засадах верховенства права, спільності інтересів і рівності прав її учасників, гласності, добровільності та самоврядування. Організація діє для суспільного блага з метою  формування правового суспільства в Україні шляхом підвищення правової грамотності населення і через вплив на тих, хто безпосередньо займається захистом прав людей та представництвом інтересів, а також, шляхом вироблення практичних пропозицій для вдосконалення форми та способів надання правової допомоги.

Детальніше...

   
© 2014 Хмельницький обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua